Dramat na drodze

Tragiczny wypadek na autostradzie A4. Samochód potrącił kobietę

2023-10-02 8:12

Do dramatycznego wypadku doszło na podkarpackim odcinku autostrady A4. Na wysokości miejscowości Białobrzegi samochód uderzył w bariery energochłonne. Najechał na to kolejny samochód i potrącił pasażerkę, która opuściła pierwszy pojazd.

Aktualizacja, godz. 8:10

Na miejscu pracują policjanci. W tragicznym wypadku zginęła 71-letnia kobieta.

- Jak wstępnie ustalili policjanci, na autostradzie w kierunku Przeworska, doszło do kolizji dwóch pojazdów. Kierujący dostawczym mercedesem najechał na tył jadącego przed nim seata, który następnie uderzył w bariery energochłonne. Z seata wysiadła pasażerka, 71-letnia obywatelka Ukrainy. Znajdującą się na jezdni kobietę, śmiertelnie potrąciła 44-latka, kierująca fordem - przekazuje podkarpacka policja. 

Na miejscu wypadku, pod nadzorem prokuratora, pracują policjanci.

Wcześniej informowaliśmy:

Do wypadku doszło w poniedziałek (2 października 2023) na autostradzie A4 na trasie Węzeł Łańcut- Węzeł Przeworsk w kierunku Korczowej około godz. 4.30. Jak przekazuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA), samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne. Na zdarzenie najechał kolejny pojazd osobowy i potrącił śmiertelnie pasażerkę, która opuściła samochód. 

Jezdnia w kierunku Korczowej zablokowana. Służby kierują pojazdy na Węźle Łańcut na Dk94.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected]

Nocny wypadek na autostradzie A4