Tragiczny wypadek w Kąkolówce. Nie żyje 23-latek. Zginął na miejscu

i

Autor: podkarpacka policja/zdjęcie ilustracyjne Tragiczny wypadek w Kąkolówce. Nie żyje 23-latek. Zginął na miejscu

Tragedia

Tragiczny wypadek w Kąkolówce. Nie żyje 23-latek. Zginął na miejscu

2023-05-16 7:23

Do tragicznego wypadku doszło w Kąkolówce na Podkarpaciu. Kierowca volkswagena golfa stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery ochronne. Życia 23-latka, który kierował volkswagenem nie udało się uratować. Zginął na miejscu.

Do wypadku doszło w niedzielę (14 maja 2023) po godz. 5.00 w miejscowości Kąkolówka na drodze powiatowej. Nie żyje 23-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu rzeszowskiego.

- Pracujący na miejscu funkcjonariusze rzeszowskiej drogówki wstępnie ustalili, że kierujący volkswagenem golfem, jadąc w kierunku Błażowej, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na prawe pobocze. Następnie pojazd uderzył w bariery ochronne. Siłą uderzenia pojazd został wyrzucony w powietrze i wpadł do rowu dachując. Kierujący 23-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, na skutek doznanych obrażeń poniósł śmierć na miejscu - informuje KMP Rzeszów.

Na miejscu wypadku policjanci z udziałem prokuratora zabezpieczyli ślady oraz wykonali czynności, które pomogą w ustaleniu wszelkich okoliczności zdarzenia. Ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Morderstwo 84-latki w Hyżnem pod Rzeszowem
Sonda
Czy kiedykolwiek udzielałeś/aś komuś pomocy rannej w wypadku osobie?