Tragiczny wypadek w Trześniowie. Pieszy zmarł na miejscu

i

Autor: podkarpacka policja Tragiczny wypadek w Trześniowie. Pieszy zmarł na miejscu

Tragedia na drodze

Tragiczny wypadek w Trześniowie. Pieszy zmarł na miejscu

2022-12-29 9:20

Do dramatycznego wypadku doszło w Trześniowie na Podkarpaciu, gdzie - jak wynika z ustaleń policji - kierujący mazdą potrącił pieszego, który szedł jezdnią, w miejscu nieoświetlonym, nie mając odblasków. W wyniku doznanych obrażeń, pomimo podjętej reanimacji, pieszy zmarł na miejscu.

Tragiczny wypadek w Trześniowie. Pieszy zmarł na miejscu

Do tragedii doszło w środę (28 grudnia 2022) po godz. 18.00, w Trześniowie, na drodze wojewódzkiej nr 887 w kierunku Bzianki. Pieszy został potrącony przez kierowcę mazdy. Niestety, życia potrąconego pieszego nie udało się uratować.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że pieszy, nie posiadający odblasków, poruszał się nieoświetlonym odcinkiem drogi. Wtedy został potrącony przez kierującego mazdą. Mimo podjętej reanimacji, życia 53-letniego mieszkańca powiatu brzozowskiego nie udało się uratować - podaje KPP Brzozów.

Jak wynika z ustaleń policjantów, kierujący mazdą, 22-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, był trzeźwy. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Prowadzone postępowanie pozwoli ustalić szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl

Weterynarz i malutki piesek zachęcają do kupna lecznicowych gadżetów
Sonda
Braliście kiedyś udział w wypadku samochodowym?