Tragiczny wypadek w Zarębkach. Zginął 35-letni motocyklista

i

Autor: podkarpacka policja Tragiczny wypadek w Zarębkach. Zginął 35-letni motocyklista

Wypadek

Tragiczny wypadek w Zarębkach. Zginął 35-letni motocyklista

2022-07-04 11:17

Do dramatycznego wypadku doszło w Zarębkach w powiecie kolbuszowskim na Podkarpaciu w niedzielę (3.07.2022). 35-letni motocyklista stracił panowanie nad pojazdem i upadł, prawdopodobnie uderzył w barierę ochronną. Niestety, jego życia nie udało się uratować.

Do tragedii doszło w niedzielę (3.07.2022) około godziny 12.00 przed przejazdem kolejowym w Zarębkach w powiecie kolbuszowskim. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, motocyklista nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, upadł i prawdopodobnie uderzył w barierę.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem marki Honda, 35-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego dojeżdżając do osobowego peugeota, którego kierująca zatrzymała się przed przejazdem kolejowym, stracił panowanie nad motocyklem i się wywrócił - podaje podkarpacka policja.

Zobacz też: Sędziszów Małopolski. Dramatyczna śmierć na torach. Nie żyje kobieta

Motocyklista prawdopodobnie uderzył w barierę ochronną. Na miejscu pojawiła się załoga karetki pogotowia. 35-latek został przewieziony do szpitala, gdzie pomimo wysiłków lekarzy zmarł.

Przyczyny wypadku będą wyjaśnianie. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz dokumentację fotograficzną.

Zobacz również: Tylawa. Bus zderzył się z ciężarówką

Kierowcy narzekają na korki, a sami robią takie rzeczy. Szokujący film z Wrocławia!
Sonda
Brałeś kiedyś udział w wypadku drogowym?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE