Tuż po Świętach straciła rodziców w KOSZMARNYM wypadku. 23-letnia Magda walczy o sprawność

2021-01-27 11:02 ap
Tuż po Świętach straciła rodziców w KOSZMARNYM wypadku w Bliznem. 23-letnia Magda walczy o sprawność
Autor: siepomaga.pl Tuż po Świętach straciła rodziców w KOSZMARNYM wypadku w Bliznem. 23-letnia Magda walczy o sprawność

23-letnia Magda z Polańczyka przeżyła straszny wypadek, do którego doszło w miejscowości Blizne. Zginęli jej rodzice, a ona trafiła do szpitala w krytycznym stanie. Teraz Magda walczy o sprawność, potrzebne są jednak pieniądze na rehabilitację. Założono zrzutkę dla Magdy na siepomaga.pl.

Tragiczny wypadek w Bliznem. Zginęły 2 osoby

Magda została poszkodowana w wypadku, do którego doszło w Bliznem tuż po Świętach Bożego Narodzenia w niedzielę 27.01.21. Kierujący hondą 22-letni Adrian C. zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającą z naprzeciwka skodą. W wyniku zderzenia pojazdów zginął kierowca skody i jedna z pasażerek, rodzice 23-latki. Do szpitala trafił kierowca hondy oraz Magda. Jak się okazało 22-letni kierowca hondy był pod wpływem alkoholu - badania wykazały 1,17 promila. Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty- zarzut umyślnego naruszenia zasad bezpieczeństwa w ruchu lądowym oraz kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości.

23-letnia Magda walczy o sprawność. Potrzebna pomoc

Magda ma 23-lata, udało jej się już  skończyć studia pierwszego stopnia na Politechnice Wrocławskiej, przygotować się do wykonywania zawodu oraz rozpocząć własną działalność gospodarczą. Jak czytamy na siepomaga.pl 23-latka była aktywna jako wolontariuszka, wolny czas poświęcała podróżom, fotografowaniu i uprawianiu sportu. Rodzice 23-latki zginęli w wypadku, a ona trafiła do szpitala w krytycznym stanie, lekarze musieli wprowadzić ją w śpiączkę. Stwierdzono złamanie kości w udzie, pękniętą miednicę, obrażenia wielonarządowe, złamane żebro, stłuczenia płuc i uraz mózgu.

- Magda ma przed sobą całe życie. My siostry, rodzina i znajomi jesteśmy bezradni w zaistniałej sytuacji. Mimo to, z całych sił pragniemy dać jej możliwość powrotu do sprawności. Zwracamy się do Was z wielką prośbą o wsparcie w uzbieraniu środków na kompleksową rehabilitację oraz zakup sprzętu ortopedycznego dla Magdy. - czytamy na siepomaga.pl

Magda z Polańczyka potrzebuje wsparcia. Jak pomóc?

Jeśli chcesz pomóc Magdzie, możesz wpłacić dowolną kwotę na siepomaga.pl. Uzbierano już 97 988,31 zł, brakuje jeszcze 165 841,69 zł (stan na 27.01). Link do zbiórki poniżej - kliknij w baner.