W Rzeszowie RUNĄŁ dach hali magazynowej byłego Tesco! Wszystko przez ciężki ŚNIEG [NOWE FAKTY]

2021-01-26 8:50 ap

W Rzeszowie przy ul. Broniewskiego zawalił się dach hali magazynowej sklepu motoryzacyjnego, dawna hala sklepu Tesco. Wewnątrz były części motocyklowe. Na miejscu pracowały służby, na szczęście nic nikomu się nie stało. O zdarzeniu został poinformowany nadzór budowlany. Zobacz szczegóły poniżej.

W Rzeszowie RUNĄŁ dach hali magazynowej. Wszystko przez ciężki ŚNIEG

Dach hali magazynowej przy ul. Broniewskiego runął pod naporem śniegu

Do zdarzenia doszło po godz. 18.00 w poniedziałek 25.01.2021, o czym informowaliśmy na łamach "Super Expressu" tutaj.Runął dach w dawnej hali Tesco przy ul. Broniewskiego w Rzeszowie. Jak się okazało w hali magazynowane były części motocyklowe, hala znajdowała się tuż obok sklepu motoryzacyjnego.

- Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej. Okazało się, że pod naporem ciężkiego śniegu runął dach hali o powierzchni około 900 metrów kw. Hala przykryta była plandeką. Na szczęście, w momencie zawalenia się dachu, nikogo nie było w obiekcie, nikt nie został poszkodowany – poinformował bryg. Marcin Betleja, rzecznik podkarpackich strażaków.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, o którym został również poinformowany nadzór budowlany. Na miejscu pracowali również policjanci. Na szczęście, nikt nie został ranny.