Zawalony dach hali w Rzeszowie

i

Autor: Darek Delmanowicz/PAP Zawalony dach hali w Rzeszowie

Pod ciężarem śniegu zawalił się dach hali Tesco! Na miejscu służby ratunkowe

2021-01-25 21:31

W Rzeszowie przy ul. Broniewskiego zawalił się dach! Ze wstępnych informacji wynika, że chodzi o halę dawnego sklepu Tesco. Na miejscu są już służby ratunkowe, które w gruzowiskach szukają ewentualnych rannych. Nie wiadomo, czy ktoś był wewnątrz, gdy doszło do zawalenia.

Aktualizacja: Nowe informacje: Pod naporem śniegu runął dach hali magazynowej w Rzeszowie. Jest decyzja nadzoru budowlanego!

Aktualizacja: Zobacz też: W Rzeszowie RUNĄŁ dach hali magazynowej byłego Tesco! Wszystko przez ciężki ŚNIEG [NOWE FAKTY]

Aktualizacja, godz. 21:30. "Obiekt zostanie prawdopodobnie wyłączony z użytku"

Okazuje się, że w miejscu dawnego budynku Tesco znajduje się teraz magazyn należący do sklepu motocyklowego. St. kpt. Kinga Styrczula, rzecznik KM PSP w Rzeszowie, w rozmowie z portalem rzeszow-news.pl przekazała, że w magazynie znajdowały się części motoryzacyjne. - Konstrukcja aluminiowa dachu wpadła do środka, ok. 900 m kw. – dodaje. Niewykluczone, że obiekt będzie na jakiś czas wyłączony z użytkowania. 

Aktualizacja, godz. 19:35. Policja w rozmowie z "SE" opisuje zdarzenie

W rozmowie z "Super Expressem" przedstawiciele zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie opisują, co dokładnie stało się w miejscu zdarzenia. - Policjanci o godz. 18:20 otrzymali zgłoszenie, że na ulicy Broniewskiego w wyniku intensywnych opadów śniegu doszło do zerwania plandeki na aluminiowej konstrukcji. Na szczęście nikt nie został ranny, to już wiemy. Na miejscu są strażacy i policjanci - podkreślono. 

Dramatyczna akcja w Rzeszowie. Pod naporem śniegu zawalił się dach budynku

Jak podaje portal Rzeszow112.pl, pod ciężarem mokrego śniegu zawalił się dach hali dawnego sklepu Tesco przy ul. Broniewskiego w Rzeszowie. - Jak mówią świadkowie, dach zawalił się do środka hali. Na miejscu jest policja i straż pożarna - podaje serwis. Służby ratunkowe są już na miejscu, szukają ewentualnych rannych. Nie wiadomo, czy ktoś był wewnątrz budynku, gdy doszło do zawalenia. Trwa akcja poszukiwawcza. 

W Rzeszowie RUNĄŁ dach hali magazynowej. Wszystko przez ciężki ŚNIEG
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE