Walczą o pomoc dla Rafała Antończaka. Wystawiono pas Dawida Kosteckiego, do kupienia m.in. sesje zdjęciowe, karnety

2021-10-14 9:23
Rafał Antończak
Autor: siepomaga.pl

Rafał Antończak, zawodnik z Rzeszowa wielokrotny mistrz Polski oraz mistrz świata boksu tajskiego zasłabł podczas walki. Internauci walczą o pomoc dla niego! Powstała specjalna pomocowa grupa, na której wystawiono m.in. pas Dawida Kosteckiego.

Przypomnijmy, w sobotę, 18 września, podczas gali A1 Federation 7 w Jarocinie Rafał Antończak zasłabł w walce z Filipem Rządkiem. Zawodnik chciał wyprowadzić cios, ale upadł na matę całym ciężarem ciała. Ratownicy ruszyli do pomocy. Pomimo tak szybkiej interwencji, stan mężczyzny jest ciężki. Lekarze cały czas walczą o jego życie. Na portalu SiePomaga.pl założono zbiórkę zatytułowaną: "Walcz Mistrzu! Pomóż Rafałowi wygrać walkę o zdrowie!" - możesz do niej przejść klikając TUTAJ. O zbiórce dla Rafała Antończaka już pisaliśmy, obecnie udało się uzbierać 91 065 zł (stan na 14 października, godz. 8.50), ale to nie wszystko! Internauci wystawiają przeróżne rzeczy i usługi na facebookowej grupie "Pomoc dla Rafała!".

Na licytacji wystawiono m.in. pas Dawida Kosteckiego, który osiągnął kwotę 11 tys. zł. Można kupić również również koszulkę meczową z podpisem Jeleny Blagojević. Rzeszowianie wystawiają mnóstwo rzeczy, by pomóc mistrzowi.  Jedni oferują upieczenie sernika, czy szarlotki, podroż motocyklem, firmy wystawiają przeróżne usługi. Można wylicytować sesję zdjęciową, różnego rodzaju zabiegi beauty czy dostępy do siłowni.  Każdy członek grupy może wystawić przedmiot albo usługę, warto wcześniej zapoznać się z regulaminem grupy. Aby przejść do grupy, kliknij <<TUTAJ>>.

- Dziękuję Wam wszystkim za dołączenie do grupy i jesteście z Nami. Celem tej grupy jest zbiórka pieniędzy na rehabilitacje Rafała. Licytujemy tutaj wszystko to co możecie od Siebie dać aby pomóc Rafałowi. Liczy się nawet najdrobniejszy gest. Bardzo Was proszę o pomoc, i pamiętajcie,że nawet złotówka ma znaczenie! Rafał to wspaniały człowiek, mąż oraz ojciec ♥️ - napisała Ania Antończak.

Super Raport (Goście: Bartosz Arłukowicz - eurodeputowan, PO oraz prof. Ewa Marciniak - politolog, UW) Sedno Sprawy: Paweł Wdówik
Sonda
Udzielasz się w akcjach pomocowych i internetowych zbiórkach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE