Wólka Niedźwiedzka: Cofając rozjechał staruszkę! Był pijany! Horror na Podkarpaciu

i

Autor: zdjęcie ilustracyjne; KWP Lublin Wólka Niedźwiedzka: Cofając rozjechał staruszkę! Był pijany! Horror na Podkarpaciu

Tragiczna śmierć

Wólka Niedźwiedzka: Cofając potrącił staruszkę! Był pijany! 80-latka nie żyje. Horror na Podkarpaciu

2022-09-04 11:02

Tragiczny wypadek w Wólce Niedźwiedzkiej. Przeżyła 80-lat i zginęła pod kołami samochodu. Pijany kierowca iveco cofając, nie zauważył pieszej… Efekt był tragiczny. Pomimo reanimacji jej życia nie udało się uratować. 56-letni kierowca miał prawie promil alkoholu w organizmie. Okoliczności tragedii bada teraz policja i prokuratura.

Czarna seria wypadków drogowych na Podkarpaciu. Ostatnie dni to niekończący się ciąg makabrycznych zdarzeń, w których giną niewinni ludzie. Tym razem okrutny los zabrał z tego świata 80-letnią kobietę. Staruszka była w złym miejscu i czasie. Znajdowała się akurat za dostawczakiem, którym kierował pijany 56-latek. Efekt był tragiczny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Policjanci z Bydgoszczy wystawili aż siedem mandatów na jednym skrzyżowaniu

Do makabrycznego wypadku doszło w piątek (2.09) rano (ok. godz. 8.30) w Wólce Niedźwiedzkiej (pow. rzeszowski).

Dlaczego doszło do tego dramatycznego wypadku? Czy można go było uniknąć? Odpowiedzi na te pytania szuka teraz policja i prokuratura. Wiemy, że kierowca iveco był pijany. – Badanie wykazało u niego ponad 0,8 promila – informuje policja.

Czarna seria wypadków drogowych na Podkarpaciu

Kilka godzin później – około godz. 11.00 – w miejscowości Durdy (pow. tarnobrzeski) 34-latka najechała na rowerzystkę. 69-latka zginęła na miejscu wypadku. Wieczorem w Jarosławiu 22-letni motocyklista potrącił kobietę na przejściu dla pieszych. 47-latki nie udało się uratować. Kobieta zmarła.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?