Wspólnie pili alkohol w garażu.  Później koledzy pobili 29-latka

i

Autor: podkarpacka policja Wspólnie pili alkohol w garażu. Później koledzy pobili 29-latka

Pobili kolegę

Wspólnie pili alkohol w garażu. Później koledzy pobili 29-latka

2022-12-02 11:04

Najpierw raczyli się wspólnie alkoholem w garażu, a później miało dojść do rękoczynów. Zatrzymano dwóch mieszkańców Leżajska, którzy mieli pobić 29-letniego mężczyznę. Usłyszeli zarzuty. Sąd Rejonowy w Leżajsku zdecydował, że najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

Z informacji przekazanych przez policję wynika, że 22 listopada 2022 otrzymano zgłoszenie o pobiciu mieszkańca Leżajska. Jak ustalono, dwóch mężczyzn miało pobić 29-latka, z którym wspólnie pili alkohol w garażu. Zatrzymano dwie osoby.

- Funkcjonariusze wydziału kryminalnego ustalili, że sprawcami pobicia było dwóch mężczyzn w wieku 32 i 28 lat, a do pobicia doszło w garażu, na posesji jednego ze sprawców. Z policyjnych ustaleń wynikało, że 29-latek spotkał się z mężczyznami, we wcześniej umówionym miejscu, gdzie wspólnie pili alkohol. W pewnym momencie został zaatakowany przez jednego ze współbiesiadników, w wyniku czego przewrócił się na ziemię, gdzie następnie był uderzany rękoma i kopany przez obu mężczyzn. W związku z tym zajściem pokrzywdzony doznał licznych obrażeń - przekazuje KPP Leżajsk.

Zatrzymano "kolegów" 29-latka. Przedstawiono im zarzut udziału w pobiciu. 28-latek nie przyznał się do zarzucanego mu czynu, odmówił również składania wyjaśnień. Drugi z mężczyzn przyznał się, a także złożył obszerne wyjaśnienia. Postanowieniem Sądu Rejonowego w Leżajsku obaj mężczyźni najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

Proces "Krwawego Tulipana"
Sonda
Czy kary za pobicie powinny być wyższe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE