Wybory prezydenckie: Koronawirus w okręgu w Trześni? Apel sanepidu do głosujących!

2020-07-08 12:40 Agnieszka Przystaś
Urna wyborcza
Autor: Grzegorz Kluczyński

Sanepid szuka wyborców, którzy wzięli udział w wyborach prezydenckich 28 czerwca w okręgu w Trześni k. Mielca. Sanepid apeluje o pilny kontakt wszystkie osoby, u których pojawiły się niepokojące objawy. Chodzi o koronawirusa.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Mielcu wydał komunikat z apelem, by osoby, które zagłosowały w okręgu wyborczym w Trześni i mają niepokojące objawy, zgłosiły się do sanepidu. Chodzi o możliwość zakażenia koronawirusem.

Pozostała część artykułu poniżej wideo:

Wybory 2020: Jak oddać ważny głos w II turze?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

- Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Mielcu prosi o pilny kontakt telefoniczny pod numerem 17 586 30 21, 17 586 33 43 lub 506 484 235 osoby u których pojawiły się niepokojące objawy: złe samopoczucie, podwyższona temperatura ciała, kaszel, problemy z oddychaniem, które w dniu 28 czerwca brały udział w głosowaniu w Wyborach Prezydenckich w Okręgu Wyborczym w Zespole Szkół w Trześni k/Mielca. - apeluje Grzegorz Burek, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Mielcu.

Lokalne media informują o tym, że komunikat jest efektem zakażenia koronawirusem osoby bliskiej członka komisji wyborczej, podawana jest też informacja, jakoby osoba biorąca udział w wyborach była zakażona COVID-19.  Póki co nie ma oficjalnej informacji w tej sprawie.