Ważne!

Wyłączą prąd w Rzeszowie i okolicy. Ważne informacje dla mieszkańców. Podano daty i lokalizacje [LISTA MIEJSC]

2022-11-24 14:52

Mieszkańcy Rzeszowa i okolicznych miejscowości w najbliższych dniach muszą przygotować się na utrudnienia związane z wyłączeniem prądu. Podano dokładne lokalizacje oraz daty wraz z informacją, jak długo potrwa przerwa w dostawie prądu. Przygotowaliśmy listę miejsc, w których wystąpią utrudnienia.

Wyłączą prąd w Rzeszowie i okolicy. Daty, lista miejsc

Gdzie w Rzeszowie i okolicy w najbliższym czasie nie będzie prądu? W kolejnych dniach trzeba przygotować się na nawet kilkugodzinne utrudnienia! Jak wiadomo, prąd towarzyszy nam na co dzień, zasilając sprzęty ułatwiające nam życie. W związku z tym nawet krótka przerwa w dostawie prądu może być bardzo kłopotliwa. Nie mamy jednak dobrych wieści - mieszkańcy Rzeszowa i okolicznych miejscowości w najbliższym czasie muszą przygotować się na utrudnienia związane z przerwami w dostawie prądu. Mogą trwać nawet kilka godzin.

Gdzie w Rzeszowie nie będzie prądu?

Na szczęście, przerwy w dostawie prądu nie będą dotyczyć wszystkich. PGE Dystrybucja S.A. podaje dokładne lokalizacje wraz z datami i przewidywanym czasem wyłączenia prądu do 29 listopada 2022 w Rzeszowie i okolicznych miejscowościach. Dzięki temu można wcześniej przygotować się na ewentualną przerwę w dostawie prądu. Przygotowaliśmy dla was adresy oraz godziny i daty wyłączenia prądu. Znajdziecie je w galerii poniżej.

Śnieg w Rzeszowie
Sonda
Czy kiedyś odłączono Ci prąd lub gaz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE