Wypadek na trasie Łańcut-Rzeszów, dachował samochód, są utrudnienia w ruchu! [ZDJĘCIA]

2019-08-14 18:57 Bartosz Leja
Wypadek na trasie Łańcut-Rzeszów
Autor: Agnieszka Bienia Wypadek na trasie Łańcut-Rzeszów

Trzy pojazdy wzięły udział w wypadku, który przydarzył się na drodze do Rzeszowa od strony Łańcuta. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala. Na miejscu występują spore utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 94 pomiędzy Łańcutem, a Rzeszowem. W zderzeniu uczestniczyły trzy samochody osobowe, a jeden z nich wylądował w przydrożnym rowie.

O sytuacji panującej na miejscu oraz o wstępnych ustaleniach policji, poinformował nas oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

- Kierujący Hondą mieszkaniec Malawy, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa pojazdom poruszającym się w kierunku Łańcuta. Na skutek tego manewru zderzył się z samochodem Renault, którym kierował mieszkaniec powiatu łańcuckiego. W wyniku tego zdarzenia, Renault przemieściło się i zderzyło z jadącym w kierunku Rzeszowa Volkswagenem, który prowadził mieszkaniec tego miasta - powiedział nam funkcjonariusz.

Jak się dowiedzieliśmy, w wypadku to właśnie kierowca Volskwagena ucierpiał najbardziej. Został on przetransportowany do szpitala.

Dodajmy, że na miejscu pracują służby. Strażacy usuwają skutki wypadku, a policjanci starają się ustalić okoliczności i przyczyny całego zdarzenia. Występują tam spore utrudnienia w ruchu, których można się spodziewać do godzin wieczornych. Wyłączony z użytku jest czasowo pas ruchu w kierunku Rzeszowa.