Wypadek teraz: Gorzyce. Utrudnienia na drodze Sandomierz–Gorzyce, trzy osoby trafiły do szpitala!

i

Autor: KWP Wypadek teraz: Gorzyce. Utrudnienia na drodze Sandomierz–Gorzyce, trzy osoby trafiły do szpitala!

Wypadek w Gorzycach. Trzy osoby trafiły do szpitala po zderzeniu seata i toyoty

2020-12-01 10:14

Wypadek teraz: Gorzyce. Do wypadku doszło w miejscowości Gorzyce w powiecie tarnobrzeskim. Po godz. 8, na ul. Sandomierskiej zderzyły się dwa samochody - toyota i seat. Po wypadku do szpitala trafiły trzy ranne osoby. Na drodze relacji Sandomierz–Gorzyce są utrudnienia, ruch odbywa się wahadłowo.

Jak informuje policja do zdarzenia doszło dziś (wtorek, 1 grudnia) po godz. 8, na ul. Sandomierskiej w Gorzycach w powiecie tarnobrzeskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 48-letnia kobieta kierująca osobową toyotą, jadąc drogą relacji Sandomierz – Gorzyce, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z seatem, którym kierowała 39-letnia kobieta. W wyniku zdarzenia, kierujące pojazdami i pasażer seata, trafili do szpitala. Kierujące pojazdami były trzeźwe. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci, wykonują oględziny miejsca i pojazdów oraz dokumentację fotograficzną.

Zobacz też: Bieszczady: Kompletnie PIJANI mężczyźni wybrali się na Tarnicę. "Więcej szczęścia niż..." [ZDJĘCIA]

Dalsza część artykułu poniżej wideo:

15-letnia Wiktoria zginęła w wypadku w drodze na imprezę urodzinową. Nastolatka trenowała boks

Gorzyce. Utrudnienia po wypadku

Obecnie  w Gorzycach na  tym odcinku drogi są utrudnienia - ruch odbywa się wahadłowo. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze do godz. 11.30. Policjanci apelują o ostrożną i bezpieczną jazdę.