Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie: Te kierunki są jeszcze dostępne!

2021-09-10 5:42
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
Autor: mat. partnera Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

Wciąż trwa II tura rekrutacji w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Są kierunki, które wciąż są dostępne. Do wyboru są zajęcia w językach polskim i angielskim oraz w trybach stacjonarnym i niestacjonarnym.

Kandydaci, którzy do tej pory nie złożyli podań na studia, będą mogli aplikować poprzez zalogowanie do nowoczesnego systemu rekrutacji online, który umożliwia szybkie wypełnienie formularza rekrutacyjnego oraz skompletowanie i dostarczenie niezbędnych dokumentów do Działu Rekrutacji (pok. RA8, Sucharskiego 2 w Rzeszowie). Należy pamiętać, że dopiero wtedy aplikacja na studia będzie kompletna.

Studia we WSIiZ. Zobacz WIDEO:

Kształcenie hybrydowe

Zgodnie z decyzją władz uczelni, zajęcia rozpoczynające się w semestrze zimowym roku akademickiego 2021/2022, odbędą się w trybie hybrydowym. W praktyce oznacza to, że wykłady i konwersatoria będą realizowane w trybie zdalnym (online), natomiast pozostałe zajęcia dydaktyczne odbędą się tradycyjnie, w siedzibie uczelni. We WSIiZ, do zajęć prowadzonych przez Internet, wykorzystuje się dostęp do jednej z najnowocześniejszych platform e-learningowych, Cisco Webex Meetings. Narzędzie to umożliwia aktywne uczestnictwo w zajęciach w czasie rzeczywistym, z zapewnionym bezpośrednim kontaktem z wykładowcą.

Na jakie kierunki wciąż można aplikować?

Oferta dydaktyczna we WSIiZ jest dostosowana zarówno do potrzeb młodych kandydatów, jak i współczesnego rynku pracy. Wybór praktycznego kształcenia zapewnia odpowiednią dawkę wiedzy i umiejętności, które otwierają drzwi do atrakcyjnych perspektyw rozwoju, m.in. w:

  • branży IT,
  • sektorze zarządzania,
  • rozrywki cyfrowej,
  • kosmetologii,
  • dietetyki
  • czy logistyki.

Dowiedz się, które kierunki są jeszcze dostępne w II turze rekrutacji. Kliknij >>TUTAJ<<.

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
Autor: mat. partnera Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

Formularze rekrutacyjne

Niezbędne formularze rekrutacyjne znajdują się na stronach poszczególnych kierunków:

Dlaczego warto postawić na Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania?

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania to uczelnia międzynarodowa, która kształci studentów z 50 krajów świata. Nauka w wielokulturowym środowisku pomaga w lepszym zrozumieniu współczesnego świata oraz przygotowuje do podjęcia pracy za granicą. Atrakcyjny program stypendiów oraz nowoczesny program wspierania najzdolniejszych kandydatów, pozwolą studentom Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania na obniżenie czesnego o 50 proc. lub nawet 100 proc. - już od pierwszego semestru studiów. Więcej informacji na temat programów stypendialnych znajdziesz >>TUTAJ<<, a kalkulator stypendialny >>TUTAJ<<.

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania
Autor: mat. partnera Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania

Aplikuj teraz - zajęcia rozpoczynają się już w październiku!

Bądź zawsze na bieżąco – śledź WSIiZ na Facebooku! Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z Działem Rekrutacji, który odpowie na wszystkie pytania.

  • nr telefonu: 17/866 11 88, 17/866 11 99
  • e-mail: rekrutacja@wsiz.edu.pl

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE