Zbudował Rzeszów z klocków Lego! Te konstrukcje trzeba zobaczyć [ZDJĘCIA]

2023-01-30 11:37

Niesamowite cuda z klocków Lego stworzył pan Mariusz Myszka. Mężczyzna odtworzył słynne rzeszowskie budowle! Wyglądają niesamowicie, to trzeba zobaczyć! Zdjęcia udostępnił Urząd Miasta Rzeszowa z okazji Międzynarodowego Dnia Klocków Lego.

Zbudował Rzeszów z klocków Lego! Te konstrukcje trzeba zobaczyć 

Dzień Klocków Lego obchodziliśmy w sobotę, 28 stycznia 2023. Tego dnia na profilu Urzędu Miasta Rzeszowa pojawił się post ze zdjęciami modeli rzeszowskiego Ratusza, przed którym ustawiono prezydenta Konrada Fijołka z klocków Lego! Nie zabrakło też słynnej rzeszowskiej okrągłej kładki.

- W Międzynarodowy Dzień LEGO , sprzed Lego-ratusza wita was Lego-Konrad Fijołek prezydent Rzeszowa. A takie cuda robi pan Mariusz Myszka, którego możecie znać z Rzeszów z klocków. Koniecznie tam zajrzyjcie, bo wymodelował tak chyba pół miasta. PS figurka Prezydenta to tak naprawdę Alfred z zestawu Lego Batman ze zmienionym garniturem. Ależ pomysłowo! - czytamy w poście opublikowanym na fanpage "Rzeszów - stolica innowacji".

Konstrukcje z klocków Lego są w najdrobniejszych szczegółach odwzorowane przez pana Mariusza Myszkę! Wyglądają wspaniale. W naszej galerii zdjęć możecie podziwiać stworzone modele. Jak wam się podoba Rzeszów z klocków Lego?

Finał WOŚP w Rzeszowie
Sonda
Czy w Rzeszowie czujesz się bezpiecznie?