Zderzenie motocykla z samochodem. 25-latek uderzył w tył auta

i

Autor: Zderzenie motocykla z samochodem. 25-latek uderzył w tył auta Zderzenie motocykla z samochodem. 25-latek uderzył w tył auta

Wypadek

Zderzenie motocykla z samochodem. 25-latek uderzył w tył auta

2023-03-20 13:52

Do zdarzenia doszło w Brzozowie. Jak informuje policja, w wyniku zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym, do szpitala trafił kierowca jednośladu. Jego obrażenia okazały się jednak niegroźne. Policjanci ukarali go mandatem.

Do wypadku doszło w sobotę (18 marca 2023) przed godz. 13.00 na obwodnicy Brzozowa. Doszło tam do zderzenia motocykla z samochodem. Na miejscu pracowali policjanci.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 25-letni motocyklista, jadący w kierunku Humnisk, po wyprzedzeniu innego pojazdu, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go forda i uderzył tył auta - podaje KPP Brzozów.

Jak przekazują mundurowi, motocyklista został przetransportowany do szpitala. Kierujący fordem, 37-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, nie odniósł obrażeń, podróżował sam. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że obydwaj kierujący byli trzeźwi.

Na szczęście obrażenia motocyklisty nie zagrażały jego życiu. Za spowodowanie zdarzenia drogowego, mieszkaniec powiatu brzozowskiego, który kierował motocyklem, został ukarany mandatem.

- Słoneczna aura sprzyja motocyklistom. Policjanci apelują zarówno do kierowców samochodów, jak i do fanów motocykli, o rozwagę, wzajemny szacunek i bezpieczną jazdę. Każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje i innych - apelują policjanci.

Sonda
Braliście kiedyś udział w wypadku samochodowym?
Uratowali siostry z pożaru dostali medale

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki