quad

i

Autor: Pixabay

Pościg za dzieckiem

14-latka uciekała na quadzie przed policją! Skończyło się wypadkiem

2024-03-04 21:20

Pościg za 14-latką na quadzie! Dziewczynka nie mająca żadnych uprawnień do kierowania takim pojazdem jechała przez Górki Śląskie. Gdy zainteresował się nią patrol policji, rzuciła się do ucieczki. Spanikowana 14-latka najechała na krawężnik i spadła z quada. Jak ta historia się skończyła?

Sonda
Czy quad jako prezent komunijny to dobry pomysł?

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Średnia w tym teście to 6/10! Przebijesz to?

Pytanie 1 z 10
Proces rozpadu Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich został zapoczątkowany w 1988 roku ogłoszeniem suwerenności:
Dziadek dzieci, które miały wypadek na quadzie twierdzi, że policja niepotrzebne "rozdmuchała sprawę"

Policyjny pościg za 14-latką na quadzie! Dziewczynka uciekała przed mundurowymi, aż doszło do wypadku

W ostatnich latach quady stały się popularnym prezentem komunijnym, ale niestety bywa, że prowadzi to do groźnych wypadków z udziałem nieletnich jeżdżących na tych pojazdach. Tak było i tym razem w Górkach Śląskich. Policjanci z wydziału ruchu drogowego zwrócili uwagę na jadącego ulicą Ofiar Oświęcimskich quada. Postanowili skontrolować osobę w kasku, która nim kierowała. Jednak zamiast zatrzymać się i zareagować na sygnały wysyłane przez mundurowych, kierująca tylko dodała gazu! Pościg zakończył się wypadkiem. Spanikowana 14-latka najechała na krawężnik i spadła z quada. Jak ta historia się skończyła?

"Straciła panowanie nad pojazdem, uderzyła w krawężnik i spadła z quada. Policjanci natychmiast wybiegli z radiowozu"

"Na skrzyżowaniu ulicy Nowej z ulicą Rudzką z powodu nadmiernej prędkości straciła panowanie nad pojazdem, uderzyła w krawężnik i spadła z quada. Policjanci natychmiast wybiegli z radiowozu, aby udzielić kierującej pierwszej pomocy" - piszą policjanci na swojej stronie internetowej. Dopieroi w tym momencie zorientowali się, że quadem kierowała tak młoda osoba. 14-latka trafiła pod opiekę ojca i niebawem stanie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany