Mężczyzna utonął w zalewie Nakło-Chechło

i

Autor: pixabay.com

25-latek utonął w zalewie Nakło-Chechło. "Wypił kilka piw"

2022-06-27 9:01

Koszmarnie zaczął się sezon letni na kąpieliskach w całej Polsce. Niemal każdego weekendu odnotowywanych jest po kilkanaście kolejnych przypadków utonięć. Niestety, od piątku do niedzieli służby musiały wyłowić aż 16 ciał. Wśród nich był 25-latek z Zabrza, który utonął w zalewie Nakło-Chechło.

25-latek utonął w zalewie Nakło-Chechło

Do zdarzenia doszło w sobotę, 25 czerwca. Jak podaje "Dziennik Zachodni", 25-letni mieszkaniec Zabrza szedł razem z kolegą płycizną wzdłuż brzegu. W pewnym momencie zaczęło się robić głębiej. Nagle 25-latek zaczął tonąć. Jego kolega sobie poradził i udało mu się wyjść z wody. Po zabrzanina ruszyli ratownicy. Konieczna była reanimacja, która trwała 25 minut. Niestety, nie udało się go uratować. Jak podaje "Zachodni", mężczyzna najprawdopodobniej był pod wpływem alkoholu. Z relacji regionalnego portalu wynika, że "wypił kilka piw". Takie są wstępne ustalenia policji. To, czy okażą się prawdziwe, wyjaśni sekcja zwłok.

Zobacz koniecznie: Strzelanina w Zabrzu. Ujawniono szokujące nagranie! W tle krzyk i płacz dziecka

Nie przegap: Pożegnanie Grażyny Dziedzic. Prezydent Rudy Śląskiej zmarła po ciężkiej chorobie! Poruszające wspomnienie

Sonda
Czy wchodziłeś/wchodziłaś do wody po alkoholu?
Przesmyk suwalski: najniebezpieczniejsze miejsce na świecie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE