Śmiertelny wypadek

31-latka nie żyje! Dziecko i mężczyna w szpitalu. Makabryczne zderzenie pod Zawierciem [ZDJĘCIA]

2022-12-11 18:21

31-letnia kobieta zginęła na miejscu, po tym jak jej renault zderzył się z toyotą w miejscowości Huta Szklana pod Zawierciem. Do zdarzenia doszło w niedzielę, 11 grudnia, po godz. 12. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kobieta nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze. Do szpitala trafiło również podróżujące z nią dziecko i mężczyzna.

Śmiertelny wypadek pod Zawierciem. Prowadząca renaulta 31-latka zginęła w Hucie Szklanej

31-letnia prowadząca renaulta - to ofiara wypadku, do jakiego doszło w niedzielę, 11 grudnia, w miejscowości Huta Szklana pod Zawierciem. Służba ratownicze dostały informację w tej sprawie o godz. 12.15. Jak informuje młodsza aspirant Marta Wnuk, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu, kierująca osobówką prawdopodobnie nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i straciła panowanie nad autem, po czym uderzyła w toyotę - wszystko wskazuje, że w bok samochodu - którą podróżowały cztery osoby. 31-latka, mimo podjętych czynności ratowniczych, zginęła na miejscu, natomiast podróżowały z nią jeszcze dwie osoby.

- Do szpitala w Zawierciu trafił mężczyzna, a jadące tym samym autem dziecko zostało zabrane do placówki w Katowicach Ligocie - dodaje Wnuk.

Żadnych obrażeń nie odniosły 4 osoby podróżujące toyotą - jej kierowca był trzeźwy. Nie były one mieszkańcami powiatu zawierciańskiego. Szczegółowe przyczyny i okoliczności śmiertelnego wypadku wyjaśnia nadal policja, co robi pod nadzorem prokuratury w Zawierciu.

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Zadźgał żonę i popełnił samobójstwo nad zalewem. Tu znaleziono ciało mordercy
Nasi Partnerzy polecają