43-latka ledwo trzymała się na nogach. W mieszkaniu było małe dziecko

i

Autor: ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE, FOT. SHUTTERTOCK 43-latka ledwo trzymała się na nogach. W mieszkaniu było małe dziecko

Pijana matka

43-latka ledwo trzymała się na nogach. W mieszkaniu było małe dziecko

Policjanci z Jastrzębia-Zdroju zostali wezwani do awantury domowej. Nie spodziewali się, że w mieszkaniu zastaną kompletnie pijaną kobietę i... 5-letniego chłopca. 43-latka nie widziała nic przeciwko opiece nad dzieckiem w takim stanie.

Policjanci z Jastrzębia-Zdroju zostali wezwani do awantury domowej. Funkcjonariuszy powiadomili sąsiedzi. Na miejscu policjanci zastali 43-letnią kobietę i 5-letniego chłopczyka.

Czytaj również: Ignacy z Sosnowca czeka na usunięcie piersi. "Będę mógł normalnie funkcjonować"

- Od kobiety wyczuwalny był alkohol, miała również problemy z wymową i utrzymaniem równowagi. Jastrzębianka przyznała, że piła wcześniej alkohol, jednak nie widzi żadnych przeszkód w opiece nad dzieckiem - informuje jastrzębska policja.

Jak się okazało, kobieta miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Chłopczyk został przekazany pod opiekę rodziny zastępczej. Zebrane w sprawie materiały zostaną przekazane do sądu rodzinnego, który dokładnie zbada, czy lekkomyślna matka swoim zachowaniem naraziła dziecko na niebezpieczeństwo.

Pijana matka na spacerze z niemowlakiem. Miała ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie
Sonda
Jak często pijesz alkohol?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE