zwłoki policja

i

Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS zdjęcie ilustracyjne

Koszmar!

Zabójstwo w Rybniku. Nie żyje 41-letni mężczyzna. Partner żony pobił go na śmierć

2022-08-09 9:52

Potworne zabójstwo w Rybniku. Policja zatrzymała 33-letniego mężczyznę, który miał pobić 41-letniego męża swojej partnerki. Ciało ukrył w zaroślach na terenie kąpieliska Ruda. Zostały one znalezione po blisko dwóch tygodniach od przestępstwa. Mundurowi zatrzymali nie tylko sprawcę, ale i jego partnerkę. Oboje usłyszeli zarzuty.

Zabójstwo w Rybniku. Nie żyje 41-letni mężczyzna. Zatrzymano jego żonę i jej kochanka

Do zabójstwa miało dojść 21 lipca. Jak podaje policja, tego dnia 22-letnia kobieta spotkała się z 41-letnim mężem, z którym nie mieszkała od roku. Nagle na miejscu pojawił się 33-latek, obecny partner kobiety. - Pomiędzy mężczyznami doszło do szarpaniny, w której trakcie 33-latek brutalnie pobił pokrzywdzonego, a jego ciało ukrył w krzakach. Na zwłoki natknęli się pracownicy zieleni miejskiej - podaje policja. Ciało denata znaleziono na terenie kąpieliska Ruda.

Czytaj również: Właściciel wrzucił psa do Stawików w Sosnowcu. Prezydent miasta pokazał szokujące nagranie

Dodajmy, że ciało zostało znalezione 2 sierpnia, niemal dwa tygodnie po zabójstwie. Policja dwa dni później zatrzymała 33-letniego podejrzanego o dokonanie zabójstwa, jak i jego 22-letnią partnerkę. Oboje zostali doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej w Rybniku, gdzie usłyszeli zarzuty.

- Mężczyzna odpowie za zabójstwo. Grozi mu dożywotni pobyt w więzieniu. Kobiecie postawiono zarzut nieudzielenia pomocy zmarłemu oraz niepowiadomienia organów ścigania o popełnionym przez inną osobę przestępstwie zabójstwa. Grożą jej 3 lata więzienia - podają policjanci. Oboje trafili na trzy miesiące do aresztu.

Czytaj koniecznie: Agatka z Częstochowy nie żyje. Nowotwór nie dał szans 8-latce. "Była dzielną, odważną, pełną życia dziewczynką"

Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?
Strażacy i policjanci interweniowali na Pradze-Południe
Nasi Partnerzy polecają