Przechodziła przez torowisko. Nagle UDERZYŁ w nią pociąg! Tragedia w Będzinie

2021-01-16 9:08 Rafał Strzelec
Będzin. Śmiertelne potrącenia 53-latki na torach
Autor: pixabay.com Będzin. Śmiertelne potrącenia 53-latki na torach

Tragedia w Będzinie. Pociąg osobowy relacji Gliwice-Częstochowa śmiertelnie potrącił 53-letnią kobietę. Do zdarzenia doszło 16 stycznia rano. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Co było przyczyną tej tragedii? Czytaj na se.pl.

Będzin. Śmiertelne potrącenia na torach. Nie żyje kobieta

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę 16 stycznia w Będzinie po godz. 6.00 rano. - Pociąg relacji Gliwice-Częstochowa potrącił 53-letnią mieszkankę Chorzowa, która przechodziła przez dzikie przejście przez torowisko. W tym miejscu mamy dwa lub trzy takie przejścia - mówi nam kom. Paweł Łotocki z będzińskiej komendy policji. - Zdarzenie miało miejsce pomiędzy ul. Małachowskiego i Sienkiewicza - dodaje oficer prasowy KMP w Będzinie. Niestety, finał tego zdarzenia jest tragiczny. 53-letnia kobieta nie żyje. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Okoliczności tej tragedii będą jeszcze ustalane w toku śledztwa.

W związku ze zdarzeniem występowały utrudnienia w ruchu pociągów, który odbywał się jednym torem.

Czytaj również: Zabójstwo Patrycji z Bytomia. NIESAMOWITE sceny na marszu milczenia. TEGO się nikt nie spodziewał

Zmasakrowane ciało w wieżowcu
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE