30-letni robotnik został zasypany podczas pracy

i

Autor: Shutterstock; Zrzutka.pl 30-letni robotnik został zasypany podczas pracy

Tragiczna śmierć na budowie

Bielsko-Biała: 30-letni Paweł zginął na budowie. Wkrótce miał zostać ojcem. Trwa zbiórka dla bliskich

2022-09-05 9:44

W czwartek, 21 lipca w Bielsku-Białej doszło do potwornej tragedii. Paweł (30 l.) został zasypany podczas prac budowlanych. Nie udało się go uratować. Mężczyzna pozostawił żonę w ciąży i syna Maciusia. W sieci trwa zbiórka dla bliskich 30-latka.

Jak podaje lokalny serwis bielsko.info, tragiczny wypadek miał miejsce w czwartek (21 lipca). Paweł (30 l.) pracował na placu budowy przy ul. Kochanowskiego. Mężczyzna został w dwumetrowym wykopie. Niestety, w pewnym momencie 30-latek został zasypany. Nie udało się go uratować. Paweł pozostawił w żałobie żonę będącą w ósmym miesiącu ciąży oraz synka Maciusia.

Czytaj również: Marcin został zasypany podczas pracy. Załamany brat o śmierci 21-latka: Nawet nie chcę myśleć, co czuł

Pogrzeb Tadeusza Ferenca, byłego prezydenta Rzeszowa

W sieci pojawiła się zbiórka dla bliskich zmarłego robotnika. - Paweł był głową rodziny, pracował wszędzie, gdzie tylko się da, aby móc zapewnić rodzinie jak najlepszy byt. Z dniem gdy odszedł, wszystko zostało na głowie jego ukochanej żony. Utrzymanie mieszkania, wychowanie dzieci, wszystkie obowiązki domowe, spłata kredytów, których niestety nie jest w stanie spłacić bez pomocy - czytamy w opisie.

Zobacz koniecznie: Białystok. Robotnik zasypany żywcem na budowie. Udusił się pod ziemią! Miał być wyrok, będzie ciąg dalszy

- Potrzebujemy Waszej pomocy, aby móc zapewnić im lepszy start w nowym rozdziale życia niestety już bez Pawła. Jak wszyscy wiecie obecne czasy nie są dla Nas łatwe, a tym bardziej nie będą łatwe dla kobiety z dwójką dzieci, która właśnie straciła swojego męża, który był jej podporą życiową, jej kompanem, przyjacielem, miłością życia - czytamy na stronie zbiórki.

Każdy z Was może pomóc rodzinie Pawła. Wystarczy wejść TUTAJ i wspomóc założoną zrzutkę choćby drobną kwotą.

Nasi Partnerzy polecają