Mieszkaniec Orzesza znęcał się nad żoną

i

Autor: Policja Mikołów

Horror!

Bił ją, wykręcał jej ręce, szarpał. Sadysta z Orzesza przez dwa lata znęcał się nad żoną

2022-08-04 9:52

Policjanci z Orzesza zatrzymali 54-letniego mieszkańca miasta, który od dwóch lat znęcał się nad żoną. - Szczególna agresja rosła w nim, kiedy był pod wpływem alkoholu - podaje policja. Mundurowi ze szczegółami podali, jakie formy przybierało pastwienie się nad małżonką przez orzeszanina.

Dramat mieszkanki Orzesza trwał dwa lata. Jak ustalili policjanci, jej 54-letni mąż znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie. - Wszczynał awantury, a podczas nich wyzywał ją i poniżał, starał się ograniczać jej kontakty z rodziną. 53-latek nie poprzestawał na słowach, a kiedy był pod wpływem alkoholu, stawał się jeszcze bardziej agresywny. Domowy oprawca bił żonę, uderzał po głowie, szarpał, wykręcał ręce i groził śmiercią, zadawał cierpienie i dręczył pokrzywdzoną - opisuje horror kobiety mikołowska policja.

Czytaj również: Tusk w Mikołowie mówił o CPK. Ważna deklaracja lidera PO. Wiemy, co zrobi opozycja w Senacie

W środę mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzuty znęcania się i uszkodzenia ciała. Sprawca domowej przemocy został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Mikołowie. - Podejrzany musi natychmiast opuścić dotychczasowe miejsce zamieszkania, ma zakaz zbliżania się do żony i kontaktowania się z nią, a raz w tygodniu musi stawiać się w orzeskiej jednostce Policji, gdzie będzie realizowany kolejny środek zapobiegawczy - policyjny dozór. Mieszkańcowi Orzesza grozi do 5 lat więzienia - informuje policja.

Zobacz również: Pacjentka wyskoczyła z okna szpitala w Rydułtowach. Kobieta nie żyje

Sonda
Czy przemoc wobec kobiet w Polsce to częste zjawisko?
Osy zabiły strażaka Marcina

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki