Mieszkaniec Orzesza znęcał się nad żoną

i

Autor: Policja Mikołów

Horror!

Bił ją, wykręcał jej ręce, szarpał. Sadysta z Orzesza przez dwa lata znęcał się nad żoną

2022-08-04 9:52

Policjanci z Orzesza zatrzymali 54-letniego mieszkańca miasta, który od dwóch lat znęcał się nad żoną. - Szczególna agresja rosła w nim, kiedy był pod wpływem alkoholu - podaje policja. Mundurowi ze szczegółami podali, jakie formy przybierało pastwienie się nad małżonką przez orzeszanina.

Dramat mieszkanki Orzesza trwał dwa lata. Jak ustalili policjanci, jej 54-letni mąż znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie. - Wszczynał awantury, a podczas nich wyzywał ją i poniżał, starał się ograniczać jej kontakty z rodziną. 53-latek nie poprzestawał na słowach, a kiedy był pod wpływem alkoholu, stawał się jeszcze bardziej agresywny. Domowy oprawca bił żonę, uderzał po głowie, szarpał, wykręcał ręce i groził śmiercią, zadawał cierpienie i dręczył pokrzywdzoną - opisuje horror kobiety mikołowska policja.

Czytaj również: Tusk w Mikołowie mówił o CPK. Ważna deklaracja lidera PO. Wiemy, co zrobi opozycja w Senacie

W środę mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzuty znęcania się i uszkodzenia ciała. Sprawca domowej przemocy został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Mikołowie. - Podejrzany musi natychmiast opuścić dotychczasowe miejsce zamieszkania, ma zakaz zbliżania się do żony i kontaktowania się z nią, a raz w tygodniu musi stawiać się w orzeskiej jednostce Policji, gdzie będzie realizowany kolejny środek zapobiegawczy - policyjny dozór. Mieszkańcowi Orzesza grozi do 5 lat więzienia - informuje policja.

Zobacz również: Pacjentka wyskoczyła z okna szpitala w Rydułtowach. Kobieta nie żyje

Sonda
Czy przemoc wobec kobiet w Polsce to częste zjawisko?
Osy zabiły strażaka Marcina
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE