Bójka uczennic przed szkołą w Częstochowie. "Przeproś k***a, bo w ryj dostaniesz!" W tle śmiech

2020-09-18 16:49 Rafał Strzelec
Bójka uczennic przed szkołą w Częstochowie. Przeproś k***a, bo w ryj dostaniesz! W tle śmiech
Autor: Miejska.info.pl

Bójka dwóch uczennic z Częstochowy. Szokujące nagranie umieścił serwis Miejska.info.pl. Widać na nim, jak jedna z uczennic siedzi okrakiem na drugiej i ciągnie ją za włosy. Po chwili łapie ją za ręce i trzyma w mocnym uścisku. - Przeproś za to, że żyjesz - krzyczy do obezwładnionej dziewczyny agresorka. Po chwili skacze pośladkami na jej klatce piersiowej. W tle słychać jedynie śmiech i drwiny gapiów, którzy nie chcą się "mieszać" do sprawy. Do zdarzenia doszło w okolicach Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego.

Częstochowa. Bójka uczennic na szkolnym chodniku

Na nagraniu, które trwa niespełna minutę, widać dwie uczennice. Jedna z nich jest stroną dominującą. Kładzie swoją rywalkę na betonie, ciągnie ją za włosy. Siada okrakiem i krzyczy, żeby ją puściła. - Przeproś, że żyjesz! Przeproś k***a, bo zaraz w ryj dostaniesz - słychać na nagraniu. W tle słychać jedynie śmiech obserwatorów całego zdarzenia. Dziewczyna na dole leży ze skrępowanymi rękami. Nie może się wydostać. W dalszej części filmiku widać, jak agresorka podskakuje siedząc na jej klatce piersiowej. Całe zdarzenie zostało nagrane telefonem komórkowym. Nie wiadomo, jakie były jego przyczyny. Nagranie opublikował serwis Miejska.pl. Można je zobaczyć poniżej.

Bójka uczennic w Częstochowie. Samorząd uczniowski wydał oświadczenie

Sprawę skomentował samorząd uczniowski Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Częstochowie, gdzie doszło do zdarzenia. - Samorząd uczniowski ZSTiO im. S. Żeromskiego w Częstochowie kategorycznie potępia zachowanie uczennic naszej szkoły, które wywołały bójkę na boisku szkolnym. Nasza szkoła od wielu lat cieszy się opinią szkoły bezpiecznej, przyjaznej dla ucznia, w której wszyscy żyjemy w zgodzie. Chcemy również przekazać, że mówimy 'stop' dla umieszczenia filmów czy zdjęć promujących przemoc na terenie szkoły jak i poza nią. Całe zdarzenie, które miało miejsce na terenie boiska godzi w dobre imię naszej szkoły. Mamy nadzieję, że osoby, które spowodowały zamieszanie zostaną odpowiednio ukarane - napisali przedstawiciele szkoły.

Dodali, że chcą przestrzec pozostałych uczniów szkoły przed powielaniem takich zachowań, które godzą w dobre imię placówki.

Bójka uczennic w Częstochowie. Sprawą zajmuje się policja

Sprawą bójki, do jakiej doszło między uczennicami, zajmuje się już częstochowska policja. - Naszym obowiązkiem jest sporządzenie dokumentacji, która zostanie później przekazana do Sądu Rodzinnego, do którego będzie należała w tej sprawie decyzja. Musimy zbadać w tej sprawie kilka wątków m.in. ten, że w przestrzeni publicznej pokazały się filmy bez zasłoniętych twarzy uczestniczek zajścia, co jest niezgodne z prawem  - mówi w rozmowie z Dziennikiem Zachodnim Kamil Sowiński z Częstochowskiej komendy.

Pił alkohol w czasie jazdy. Wpadł w ręce policji

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.