Bruno Muschalik z Zabrza zaginął

i

Autor: Poszukiwany BRUNO Muschalik GOT LOST Bruno Muschalik z Zabrza zaginął

Bruno Muschalik z Zabrza zaginął w Indiach. Poszukiwania trwają

2015-08-26 13:57

Coraz więcej osób angażuje się w poszukiwania zaginionego Bruna Muschalika z Zabrza. Ostatni raz był widziany 8 sierpnia w okolicach Manikaran, w stanie Himachal Pradesh w północnych Indiach. Niestety 23 sierpnia nie wsiadł do samolotu, którym miał wrócić do Polski. 

Bruno Muschalik z Zabrza zaginął

i

Autor: Poszukiwany BRUNO Muschalik GOT LOST Bruno Muschalik z Zabrza zaginął

Do Indii włączyć się w akcje poszukiwawczą poleciał Ojciec Bruna z przyjacielem, na miejscu działa już Ambasada Polski i wynajęta firma poszukiwawcza. Z informacji przekazanych na Facebooku wynika, że na tym terenie warunki pogodowe są trudne, zerwanych jest wiele linii łączności. 

W poszukiwania włączyli się też Polacy, którzy aktualnie przebywają w Indiach. Otrzymaliśmy e-mail od podróżnika, który jest w okolicy. 

-  Jestem w Manali. Dzięki Waszej informacji włączam się do akcji poszukiwawczej. Rozpuściłem wieści o zaginięciu Bruno po agencjach turystycznych, guest house'ach w Manikaran i całej dolinie Parvati. Mieszkam w Manali od kilku tygodni. Mam dużo znajomych w okolicy i dołożę wszelkich starań, aby pomóc rodzinie Brunona w jego  odnalezieniu. [...] kilku moich znajomych Hindusów również będzie służyć pomocą.

Dostaliśmy wiadomość o zaginięciu chłopaka z Polski. Akurat jesteśmy z powrotem w Manali. 85 km od Manikaran. Rozpuścił...Posted by Podróże z Kangurem1 on 26 sierpnia 2015

24-letni Bruno Muschalik mierzy 186 cm wzrostu i ma zielone oczy. Na ręce miał dwie materiałowe opaski na prawej ręce: jedną białą z czerwonym napisem „# tuiteraz”, a drugą festiwalową z napisem „Audioriver”. Tak natomiast wygląda plecak, który zabrał do Indii: 

A distinguishing marks of Bruno: big dark blue and red backpack and two bracelets on the right hand: one white with red...Posted by Poszukiwany BRUNO Muschalik GOT LOST on 26 sierpnia 2015

Na Facebooku powstał profil Poszukiwany BRUNO Muschalik GOT LOST. Jeśli macie jakiekolwiek informacje na temat Bruna, lub znacie osoby, które są na miejscu w Indiach, kontaktujcie się z administratorami, udostępniajcie tę wiadomość.