Bytom. Śmiertelny wypadek na DW 911. Nie żyje 40-letni motocyklista

2021-05-06 18:15
Bytom. Śmiertelny wypadek na DW 911. Nie żyje 40-letni motocyklista
Autor: fsHH/cc0/pixabay zdjęcie poglądowe

W czwartek (6 maja) po południu na drodze wojewódzkiej nr 911 w Bytomiu doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Zginął w nim 40-letni motocyklista, który nie opanował swojej maszyny i wypadł z jezdni. Przyczyną tragedii była prawdopodobnie nadmierna prędkość. Na miejscu pracują służby. Kierowcy zmierzający w kierunku Chorzowa muszą liczyć się z utrudnieniami.

Śmiertelny wypadek w Bytomiu. Nie żyje 40-letni motocyklista

Jak donosi Polska Agencja Prasowa, dzisiaj (6 maja) po południu na drodze wojewódzkiej 911 w Bytomiu doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Jedynym uczestnikiem zdarzenia był 40-letni mężczyzna poruszający się na motocyklu. Kierowca nie opanował swojej maszyny i wypadł z jezdni, doznając przy tym obrażeń, które niestety okazały się śmiertelne. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia, ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną tragedii była nadmierna prędkość. Na miejscu zdarzenia pracują służby, kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

PRZECZYTAJ: Radosław Ś. zabił policjanta z Raciborza. Kim jest? To znany w środowisku bandzior

Jak przekazał PAP oficer dyżurny z wydziału ruchu drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, w wyniku wypadku zablokowana została jezdnia drogi wojewódzkiej 911, łączącej centrum regionu z Tarnowskimi Górami i północno-zachodnią częścią regionu, wiodąca na południe, w stronę Chorzowa i Katowic. Na jezdni w kierunku północnym powstał korek. Policjanci apelują do kierowców o korzystanie z alternatywnych połączeń przez centrum Bytomia.

ZOBACZ: Brazylijski wariant koronawirusa w Polsce. Jest też indyjski. Niepokojące informacje

Policyjny pościg pod Warszawą
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE