Chorzów. 2-letni chłopczyk spacerował wieczorem w sweterku i body! Przerażona matka zawiadomiła policję

i

Autor: Policja Śląska

Maluch wymknął się z domu

Chorzów. 2-letni chłopczyk spacerował wieczorem w sweterku i body! Miała się nim opiekować babcia ale była...pijana

W poniedziałek (26 września) wieczorem policjanci z Chorzowa (woj. śląskie) interweniowali w sprawie 2-letniego chłopczyka, samotnie spacerującego przy placu Mickiewicza. Dziecko ubrane było jedynie w body i sweterek. Mundurowych wezwała kobieta, która zauważyła chłopca.

Przy placu Mickiewicza w Chorzowie pewna kobieta zwróciła uwagę na nietypowe zdarzenie. W poniedziałek (26 września) około godz. 19 spacerowało tam samotnie 2-letnie dziecko, ubrane jedynie w body i sweterek. Przy dziecku nie było dorosłych.

Zaniepokojona kobieta otuliła chłopca swoim płaszczem i zawiadomiła policję. Interweniujący patrol zaopiekował się chłopczykiem. Na miejsce wezwano też karetkę pogotowia, aby sprawdzić stan zdrowia dziecka. Na szczęście 2-latek był zdrowy.

Chorzowscy policjanci podejrzewali, że chłopiec sam wyszedł z domu. Później funkcjonariusze ustalili, że matka dziecka sama zawiadomiła służby, że jej 2-letni syn oddalił się z domu, tuż po tym jak zauważyła post na Facebooku. Wcześniej zostawiła chłopca i jego 11-miesięcznego brata pod opieką swojej matki i pojechała na zakupy. Niestety, w czasie, w którym babcia powinna opiekować się wnukami... piła alkohol. Kobieta położyła się spać i nie zauważyła, że jej 2-letni wnuk sam wyszedł z mieszkania.

CZYTAJ TEŻ: Będą pieniądze dla sierot po katastrofach w kopalniach Pniówek i Zofiówka

Matka chłopca pojechała odebrać go z komendy. Niestety, okazało się, że ona także była pod wpływem alkoholu, a z ojcem dziecka kobieta nie utrzymuje kontaktów. Dzieci zostały umieszczone w Ośrodku Wsparcia Rodziny. Policja o sprawie powiadomiła także sąd rodzinny i to sąd zdecyduje, komu zostaną przekazane dzieci. Choć dzieci były w dobrej kondycji, policja nie wyklucza postawienia zarzutów.

Źródło: rmf24.pl

Wojna o spadek po Krzysztofie Krawczyku. Trwa proces
Sonda
Czym dojeżdża do szkoły twoje dziecko?

Obłuda i fikcyjny celibat były tam na porządku dziennym!

Posłuchaj Historii z KOPREM!

Listen to "Trzy SIOSTRY ZAKONNE uprawiały SEKS z ARCYBISKUPEM!" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają