Chorzów. Niszczył opony aut. Policjanci go tropili, a gdy wpadł, nie mogli uwierzyć oczom!

2020-05-29 11:34 kaz

Policjanci z pierwszego komisariatu w Chorzowie, od prawie dwóch miesięcy próbowali złapać wandala, który przebijał opony w zaparkowanych samochodach przy ul. Farnej . Pomimo szeroko zakrojonych działań operacyjnych sprawca był nieuchwytny. Wreszcie wandal został zidentyfikowany i przyłapany. Nie poniesie jednak konsekwencji. Dlaczego?

Choć to drobna sprawa, to jednak spędzała chorzowskiej policji sen z powiek. Na farnej właściciele samochodów mieli regularnie przebijane opony. A sprawca pozostawał nieuchwytny. Wyjaśnienie zagadki jest kuriozalne. Za przebijane opony odpowiada bowiem.. pies. - Kryminalni z chorzowskiej jedynki ustalili sprawcę zniszczenia co najmniej kilkunastu opon w samochodach na jednym z parkingów. Nie usłyszy on jednak żadnych zarzutów, bo to … pies - uśmiecha się st. asp. Sebastian Imiołczyk.

Nie wiadomo co kierowało psiakiem. Czy czworonóg wstąpił do kasty radykalnych ekologów? A może po prostu nie lubi samochodów? Tego się nie dowiemy, ale policja dotarła do właściciela niesfornego psa. - Policjanci namierzyli właściciela czworonożnego wandala, który zobowiązał się do naprawienia szkody. Nie uniknie on także odpowiedzialności za niezachowanie środków ostrożności podczas wyprowadzania zwierzęcia na spacer - dodaje policjant.

Pies wandal niszczył opony w samochodach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.