Cieszyn: Policja szuka tego mężczyzny! Dokonał trzech rozbojów przy użyciu noża

2019-01-21 11:25
Nożownik z Cieszyna
Autor: Materiały prasowe Nożownik z Cieszyna

Policja z Cieszyna poszukuje mężczyzny ze zdjęcia, który na przestrzeni miesiąca dokonał trzech ataków na placówki handlowe w mieście. 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie wyjaśniają sprawy trzech przestępstw rozboju, do których doszło na terenie Cieszyna. Dwa z nich wydarzyły się w grudniu - pierwsze 12 grudnia ok. godz. 17.45 na ul. Zamkowej, drugie 18 grudnia ok. godz.16.20 na ul. Szerokiej w Cieszynie. Do ostatniego rozboju doszło 10 stycznia o godzinie 14.35 na ul. Stary Targ.  Śledczy podejrzewają mężczyznę, którego wizerunek uchwyciła kamera monitoringu. 

Na podstawie zgromadzonych dotychczas materiałów ustalono, że mężczyzna był ubrany w ciemną kurtkę z kapturem, spodnie jeansy, ciemne obuwie, szalik/chustę zasłaniającą twarz. Wiek z wyglądu 40-50 lat, średniej budowy ciała, wzrost ponad 190 cm. Sprawca, wchodząc do placówek, groził pokrzywdzonym nożem, po czym zabierał pieniądze - opisuje podejrzanego cieszyńska policja.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy można skierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie przy ul. Wojska Polskiego 2, tel. 33 8 516 200, 33 8 516 280,  nr alarmowy 112, adres e-mail: dyzurny@cieszyn.ka.policja.gov.pl. Funkcjonariusze gwarantują anonimowość.

Czytaj także: 51-latek awanturował się w MOPS-ie. Powiedział urzędniczkom, że skończą jak Adamowicz

ZOBACZ WIDEO: 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE