Dąbrowa Górnicza. POTĘŻNE ilości narkotyków! Diler wpadł jak śliwka w kompot [ZDJĘCIA]

2020-07-13 8:00 Rafał Strzelec

Policjanci z Dąbrowy Górniczej wyeliminowali z rynku ponad 20 tysięcy porcji różnego rodzaju narkotyków. Mundurowi zatrzymali 47-letniego mieszkańca miasta, który był posiadaczem całego towaru. Mężczyzna musi się teraz tłumaczyć ze swoich "skarbów". Grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Jak podaje dąbrowska komenda na terenie jednej z posesji w rejonie dzielnicy Ząbkowice ujawniono spore ilości narkotyków rożnego rodzaju. Policjanci znaleźli prawie 2 kg amfetaminy i metaamfetaminy, 120 gramów marihuany, 110 gramów ecstazy oraz plantację ponad 40 krzewów ziela konopi indyjskich. 

Policjanci zatrzymali w tej sprawie 47-letniego mężczyznę. - Zatrzymany trafili do policyjnego aresztu. Na wniosek śledczych Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej wobec mężczyzny zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy - informują policjanci.

47-letni mieszkaniec Dąbrowy Górniczej musi się liczyć z poważnymi konsekwencjami. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Rafał Trzaskowski komentuje sondażowe wyniki wyborów

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.