Dąbrowa Górnicza. ŚMIERTELNY wypadek na torach. Pendolino potrąciło dwie osoby

2020-10-30 7:25 Rafał Strzelec
Dąbrowa Górnicza. ŚMIERTELNY wypadek na torach. Pendolino potrąciło dwie osoby
Autor: libershot.com

Tragiczny wypadek w Dąbrowie Górniczej. Nie żyją dwie osoby potrącone przez pociąg pendolino linii Gdynia-Bielsko-Biała. Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem. Policja wyjaśnia przyczyny tego zdarzenia.

Dąbrowa Górnicza: Pendolino śmiertelnie potrąciło dwie osoby

Do zdarzenia doszło pomiędzy Gołonogiem a stacją Ząbkowice w czwartek wieczorem. - Pociąg Pendolino relacji Gdynia-Bielsko-Biała w rejonie stacji PKP Gołonóg potrącił dwie osoby - informuje asp. Bartłomiej Osmólski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej w rozmowie z Dziennikiem Zachodnim. Niestety, ich życia nie udało się uratować. Na miejscu trwały działania pod nadzorem policji i prokuratora. Na razie nie wiadomo, jakie były przyczyny tego zdarzenia. Zlecono sekcję zwłok, która ma wyjaśnić przyczyny śmierci dwóch osób. W zawiązku ze zdarzeniem na miejscu występowały spore utrudnienia w ruchu pociągów. Trwały one przez kilka godzin.

Wypadek w Dąbrowie Górniczej. Kim były ofiary?

Jak przekazał nam rano rzecznik policji w Dąbrowie Górniczej Bartłomiej Osmólski pociąg potrącił dwie kobiety. - Pociąg potrącił śmiertelnie dwie kobiety - jedną w wieku 69 lat, drugą w wieku 45 lat. To była matka z córką. Obie mieszkały w Mikołowie - mówi nam oficer prasowym dąbrowskiej komendy. Sprawą zajmuje się prokuratura.

Strajk kobiet w Szczecinie