Drogowy horror w Landku. Zginął 21-latek. Osierocił maleńką córeczkę

2021-12-30 9:59
Koszmarny wypadek w Landku. 21-letni kierowca zginął na miejscu
Autor: OSP Rudzica Koszmarny wypadek w Landku. 21-letni kierowca zginął na miejscu

21-letni mężczyzna zginął w wypadku, do którego doszło w środę nad ranem w miejscowości Landek w powiecie bielskim. Samochód, którym jechał niemal doszczętnie roztrzaskał się na drzewie. Trwa ustalanie przyczyn wypadku.

Koszmarny wypadek w powiecie bielskim. Do tragicznego zdarzenia drogowego doszło w środę (29 grudnia) po godz. 4 nad ranem na ul. Strumieńskiej w Landeku. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 21-letni kierowca audi A4 na prostym odcinku drogi zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że auto zostało niemal doszczętnie zniszczone.

ZOBACZ TEŻ: Policjant usłyszał rozpaczliwe wołanie o pomoc. 46-latka za kierownicą nie mogła złapać tchu

Siedzący za kierownicą audi 21-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego zginął na miejscu. Mężczyzna osierocił kilkumiesięczną córeczkę.

Koszmarny wypadek w Landku. 21-letni kierowca zginął na miejscu
Autor: OSP Rudzica Koszmarny wypadek w Landku. 21-letni kierowca zginął na miejscu

Na miejscu zdarzenia przez kilka godzin pracowali policjanci z drogówki, śledczy i policyjni technicy. Droga była nieprzejezdna do godz. 8.30. Dokładne przyczyny i okoliczności wypadku ustalają śledczy z wydziału kryminalnego bielskiej komendy pod nadzorem prokuratury.

Sonda
Byłeś uczestnikiem wypadku drogowego?
Potrącił kobietę na przejściu w Kołobrzegu. Policja szuka świadków
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE