Karetka

i

Autor: Shutterstock Karetka

Chwile grozy w pustostanie

Dwie 18-latki spadły z wysokości w Tychach! Horror w "Szkieletorze"

2022-09-05 8:34

"Szkieletor", czyli pustostan przy ul. Jana Pawła II w Tychach określany jest mianem antyreklamy miasta. To właśnie tam w niedzielę, 4 września doszło do groźnego zdarzenia z udziałem dwóch 18-latek. Młode kobiety spadły z wysokości.

Tychy: Dwie 18-latki spadły z wysokości w "Szkieletorze"

Policjanci dostali zgłoszenie w niedzielę, 4 września około godz. 19.45. - Dwie kobiety w wieku 18 lat spadły z wysokości w pustostanie przy ul. Jana Pawła II. Obie zostały przetransportowane do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - asp.szt. Barbara Kołodziejczyk, oficer prasowa KMP w Tychach. Policjanci będą wyjaśniali teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia m.in. czy ktoś współtowarzyszył 18-latkom na miejscu zdarzenia.

Czytaj również: Tychy. Mężczyzna spadł z rusztowania w kościele. 57-latek nie żyje

Wspomniany pustostan to tzw. "Szkieletor". Budynek jest określany mianem antyreklamy miasta. Jak podaje lokalny serwis noweinfo.pl, w latach 70. ubiegłego stulecia miało tam powstać centrum handlowo-usługowo-biurowe, ale nigdy nie udało się go dokończyć. Miasto przejęło część terenu i rozebrało fragment budynku. Część "Szkieletora" od strony ulicy Jana Pawła II nadal stoi. Obiekt nie cieszy się dobrą sławą, bowiem co jakiś czas dochodzi tam do pożarów. Jest również miejscem koczowania bezdomnych.

Zobacz także: Spadła z trzeciego piętra na ziemię! Dramat w Tychach

Mama zadźgała córkę i uciekła? Horror w luksusowym osiedlu
Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany