Karetka

i

Autor: SHUTTERSTOCK Zdjęcie ilustracyjne. Spadła z trzeciego piętra na ziemię! Dramat w Tychach

Spadła z trzeciego piętra na ziemię! Dramat w Tychach

Dramatyczne chwile rozegrały się w Tychach. Przed 7 rano przy ul. Wieniawskiego lądował śmigłowiec LPR. Pomoc została wezwana do leżącej na ziemi kobiety. Wszystko wskazuje na to, że wypadła z trzeciego piętra. Sprawę bada tyska policja.

Spadła z trzeciego piętra na ziemię! Dramat w Tychach

We wtorek, 19 kwietnia, o godzinie 6.40 służby zostały powiadomione o kobiecie leżącej na ziemi przy ulicy Wieniawskiego w Tychach. Świadek poinformował, że kobieta leży na chodniku i jęczy.

- To prawdopodobnie był upadek z trzeciego piętra. Gdy dotarliśmy na miejsce, kobietą zajmował się już zespół ratownictwa medycznego. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu lądowania i startu śmigłowca LPR - poinformował st. kpt. Tomasz Kostyra, rzecznik prasowy PSP w Tychach.

Czytaj także: Chwile grozy na lotnisku w Katowicach. W samolocie znajdowała się bomba?!

Sprawę bada także tyska policja.

- Nieprzytomna kobieta została przetransportowana do szpitala. Wykluczyliśmy na tę chwilę udział osób trzecich - poinformowała asp. szt. Barbara Kołodziejczyk, rzeczniczka tyskiej policji.

Express Biedrzyckiej - kmdr por. Maksymilian Dura: Władza na Kremlu ocieka krwią. Rosyjscy żołnierze się boją
Sonda
Czy powinno być więcej śmigłowców LPR?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE