Firma HENDI otwiera pierwszy sklep na Śląsku. To lider w wyposażeniu gastronomii

2020-07-09 12:54 Artykuł sponsorowany
Firma HENDI otwiera pierwszy sklep na Śląsku. To lider w wyposażeniu gastronomii
Autor: mat.prasowe

Spółka HENDI Polska jest częścią międzynarodowej grupy HENDI, zajmującej się od ponad 80 lat produkcją i handlem profesjonalnym wyposażeniem gastronomicznym w całej Europie. Jest jednocześnie liderem wśród firm dostarczających rozwiązania dla branży HoReCa. Oferta firmy jest odpowiedzią na potrzeby restauracji, barów, stołówek, food tracków i innych punktów gastronomicznych.

Produkty HENDI Holdings wspomagają gastronomię w całej Polsce i nie tylko

W Polsce HENDI działa od 15 lat, ma własne magazyny, stacjonarne sklepy firmowe, sklep e-commerce, serwis stacjonarny oraz serwisantów mobilnych. Produkty HENDI charakteryzuje wysoka jakość oraz innowacyjność. Jak przekonują przedstawiciele firmy, ich oferta powstaje na bazie badań rynku, analizy trendów, rozwoju technologii, zapotrzebowania restauratorów oraz wszystkich osób działających w szeroko pojętej gastronomii.

- Wiele naszych produktów świetnie sprawdza się również w domowych warunkach. Dzięki międzynarodowemu doświadczeniu i współpracy asortyment HENDI jest nieustannie rozszerzany o nowe rozwiązania. Współpracujemy ze znanym holenderskim projektantem przemysłowym Robertem Bronwasserem. Dzięki eleganckiemu i nowoczesnemu stylowi, zaplecze gastronomiczne zyskuje nowy wymiar - przekonują przedstawiciele firmy HENDI

Swoją ofertę HENDI kieruje zarówno do klienta profesjonalnego jak i do indywidualnego.

Pierwszy sklep HENDI w Katowicach

W pierwszym kwartale 2020 roku został otwarty pierwszy na Śląsku sklep HENDI w prestiżowej lokalizacji. Sklep o powierzchni 400 mkw będzie zlokalizowany przy ulicy Wrocławskiej.

Rozwijamy naszą siec lokali w dużych miastach w Polsce i w związku z tym szukamy powierzchni handlowych w atrakcyjnych lokalizacjach. Lokal powinien znajdować się na poziomie parteru z bezpośrednim dostępem z parkingu - komentuje firma HENDI.

Design to nie wszystko. Dla HENDI ekologia i ochrona środowiska ma ogromne znaczenie.

W sklepach HENDI znajdziemy 3000 artykułów dostępnych od ręki. Realizowane są również zamówienia indywidualne! Sklepy HENDI to miejsca, gdzie panuje porządek, dobrze zaplanowana przestrzeń i staranna ekspozycja.

- Obserwujemy ciągłe zmiany na rynku. Dlatego nasze sklepy idą z duchem czasu! W najbliższym czasie wprowadzimy e-kioski, które ułatwią zamówienia indywidualne - mówią przedstawiciele HENDI.

Hendi stawia także na bezpieczeństwo, szczególnie tak ważne w obecnej sytuacji. Jako nowość wprowadzone zostały płyny i żele antywirusowe czy osłony z plexi.

Wspólnie stwórzmy nową jakość gastronomii! - głosi hasło firmy.

Artykuł sponsorowany