Szokujące nagranie!

Gliwice: 45-latka jechała pod prąd na Drogowej Trasie Średnicowej. Policja pokazała nagranie

2023-04-18 10:18

Szokujące sceny w Gliwicach. Miejscowi policjanci interweniowali w sprawie kobiety, która jechała pod prąd hulajnogą pod Drogowej Trasie Średnicowej. Mundurowi pokazali nagranie ze zdarzenia. W jaki sposób tłumaczyła swoje zachowanie 45-latka? Jej odpowiedź zwala z nóg.

Gliwice: 45-latka pędziła hulajnogą po DTŚ

Policjanci z Gliwic udostępnili nagranie, na którym widać jadącą na hulajnodze kobietę. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że 45-latka zdecydowała się na odważną jazdę po Drogowej Trasie Średnicowej i to pod prąd! - Kierująca nie reagowała na polecenia natychmiastowego zatrzymania. Tym samym stwarzała poważne zagrożenie nie tylko dla siebie, ale i dla innych użytkowników drogi - informuje gliwicka policja. Mundurowi próbowali interweniować. Zablokowali pas ruchu, po którym poruszała się 45-latka. Kobieta postanowiła uciekać pieszo. Funkcjonariusze musieli użyć siły, żeby ją zatrzymać.

Pędziła hulajnogą po DTŚ w Gliwicach. Tłumaczenie 45-latki zwala z nóg

Kierująca jednośladem była mieszkanką jednego ze śląskich miast. Mundurowi zapytali kobietę, dlaczego zdecydowała się na taki rajd. - Kobieta oświadczyła, że spóźniła się na ostatni pociąg i zastępczo postanowiła skorzystać w Gliwicach z hulajnogi miejskiej. Celem jej karkołomnej eskapady miał być Bytom - podaje policja w Gliwicach. Wiadomo, że 45-latka była trzeźwa. Mundurowi przyznają, że 45-latka złamała wiele przepisów ruchu drogowego. Co jej grozi? Sprawę badają policjanci z V komisariatu. Z pewnością 45-latka zostanie surowo ukarana.

Jechała hulajnogą po DTŚ w Gliwicach