Gliwice. Zwłoki w wieży ciśnień

i

Autor: policja/pixabay

Horror!

Gliwice. Nastolatkowie znaleźli zwłoki w wieży ciśnień

2023-06-02 12:59

Makabryczne odkrycie w Gliwicach. Na terenie nieczynnej, opuszczonej wieży ciśnień w pobliżu ulicy Szarej znaleziono zwłoki. Odkrycia dokonali nastolatkowie, którzy dostali się do środka. Policja bada sprawę.

Zwłoki mężczyzny w Gliwicach

jak podaje w komunikacie KMP w Gliwicach, w czwartek (1 czerwca) do wnętrza zamkniętej wieży ciśnień w pobliżu ulicy Szarej weszła grupa nastolatków. Po wejściu na pierwsze piętro młodzież dokonała makabrycznego odkrycia. - Kilka metrów poniżej zobaczyli leżące zwłoki ludzkie. Przerażeni opuścili budowlę i zawiadomili policję. Prócz policji na miejsce przyjechała straż pożarna, która wykuła otwór w ścianie, umożliwiając wyniesienie zwłok firmie pogrzebowej - podaje gliwicka policja. Na miejscu przeprowadzono szczegółowe oględziny. Zwłoki zabezpieczono do dyspozycji prokuratury, a ich sekcja wykaże, dlaczego doszło do zgonu. Wstępne ustalenia wskazują, że prawdopodobną przyczyną śmierci był upadek z wysokości.

- Denat to mężczyzna w wieku około 35-40 lat, ok. 170 cm wzrostu, o ciemnych krótkich włosach, ubrany w puchowy bezrękawnik, niebieską bluzę, niebieskie jeansy, pomarańczowe buty typu adidas - opisuje policja. Poniżej mapa, gdzie widać, w którym miejscu znaleziono zwłoki.

Miejsce znalezienia zwłok w Gliwicach

i

Autor: Policja Gliwice
Dzikie zwierzęta wygrzebały z ziemi zwłoki Mikołaja. Spoczywa na cmentarzu w Czeremsze
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany