Kryzys w górnictwie zakończą wibratory?! Są czarne jak węgiel! To interes związkowców

i

Autor: Pixabay.com / Zdjęcie ilustracyjne Kryzys w górnictwie zakończą wibratory?! Są czarne jak węgiel! To interes związkowców

Kryzys w górnictwie zakończą wibratory?! Są czarne jak węgiel! To interes związkowców

2021-02-09 10:08

Mężczyźni należący do związku zawodowego "Jedność" działającego przy Jastrzębskiej Spółce Węglowej otworzyli... sex shop. Gdy branża górnicza boryka się z kryzysem, postanowili spróbować swoich sił w tym biznesie i otworzyli swój interes. Oferta jest niezwykle ciekawa! Aż trudno uwierzyć, że to nie jest żart. Znamy wszystkie szczegóły!

Związek zawodowy "Jedność" i sex shop. To wydarzyło się naprawdę

O nietypowym pomyśle na interes napisał na swoich łamach tygodnik "Wprost". Jak czytamy, chodzi o mężczyzn działających w związku zawodowym "Jedność" przy Jastrzębskiej Spółce Węglowej. W ramach prywatnego biznesu postanowili otworzyć własny... sex shop. "Możemy się w nim zaopatrzyć m.in. w krople podniecające, artykuły BDSM czy wibrujące jajka. Wszystko w najlepszej jakości, bo właściciel chwali się certyfikatem „Firma Godna Zaufania 2021” wydawanym przez Centrum Badania Opinii Klientów. Właścicielem sklepu jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością „Osma”. Dane z KRS wskazują, że firmę zarejestrowano w Katowicach, a prowadzący ją wspólnicy to Oskar Karwacki i Marek Sękowski", pisze "Wprost". Chodzi o obiekt "lovingshop", prowadzony przez działaczy ZZ "Jedność". 

Związek zawodowy "Jedność" i sex shop. "Gadżety na wesoło"

Sękowski jest przewodniczącym ZZ "Jedność", a Karwacki - przew. w kopalni Pniówek. Okazuje się, że wśród akcesoriów sklepu są "zabawki" nawiązujące do górnictwa. To "gadżety na wesoło". "Pierwszym okazał się masturbator dla mężczyzn. Według zapewnień producenta, wykonany z materiału „bardzo zbliżonego do naturalnej skóry, z siecią wielu wypustek”, do nabycia już za 114 zł. Drugą propozycją była naturalnej wielkości nadmuchiwana lalka „African Queen”. Nieco tańsza, bo dostępna za 99,98 zł. Oba produkty w kolorze czarnym", donosi "Wprost". Jak to wszystko na łamach tygodnika komentują anonimowi związkowcy? Stwierdzają, że - cóż - górnik też człowiek. 

Gejowska NAPAŚĆ na górnika pod ziemią kopalni?! "Bił go CZŁONKIEM po twarzy"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE