IEM 2020 w Katowicach BEZ PUBLICZNOŚCI! "Po***ało?"

2020-02-27 20:04
Intel Extreme Masters
Autor: fot. Jolanta Skwaradowska / archiwum Intel Extreme Masters

IEM 2020 w Katowicach bez publiczności! Taką decyzję podjął dziś (27 lutego) wojewoda śląski Jarosław Wieczorek. Informację przekazał za pomocą mediów społecznościowych. Internauci nie są zadowoleni z tej decyzji.

IEM w Katowicach. Ważna decyzja wojewody

Intel Extreme Masters bez udziału publiczności. Taką decyzję podjął wojewoda śląski Jarosław Wieczorek. - Wojewoda Śląski zakazał udziału publiczności w Intel Extreme Masters - czytamy w komunikacie Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach. Internauci nie są zadowoleni z tej decyzji. Są zdziwieni, że udział publiczności w tym wydarzeniu, jest zakazany ledwie dzień przed imprezą.

- Czekam na zwrot pieniędzy - pisze jeden z internautów.

- Po***bało? - pyta bez ogródek kolejny z nich.

- Decyzja podjęta w idealnym odstępie czasowym od wydarzenia. Rozumiem że ludzie dostaną zwrot za nocleg, transport i bilet. Paranoja, przez grypę też odwoływali jakiś większy event w ostatnim czasie? Nie przypominam sobie. Posypią się grube pieniądze za taką decyzję, mimo że choroba tak naprawdę zabija osoby ze słabą odpornością (czyt. stare/osłabione chemią etc. ) - napisał jeden z facebook'owiczów.

Śląskie gotowe na koronawirusa?

Jak informuje Śląski Urząd Wojewódzki wojewoda śląski Jarosław Wieczorek spotkał się z przedstawicielami szpitali zakaźnych, aby  poznać stan gotowości tych placówek na ewentualne pojawienie się przypadku groźnego wirusa w województwie śląskim. Wojewoda przekazał zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia oraz poprosił o pełną współpracę. Przypomniał, iż NFZ uruchomił specjalną infolinię pod numerem 800 190 590. Dodał, iż wszystkie służby wojewody są w pełnej gotowości.

Najnowsze informacje na temat sytuacji w Polsce w związku z koronawirusem w naszej relacji >>>
Koronowirus w Polsce? ROŚNIE liczba osób w szpitalach! [RELACJA NA ŻYWO]

Instrukcja Ministerstwa Zdrowia dotycząca koronawirusa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE