Pijany 71-latek na hulajnodze mknął przez centrum miasta. Nagle z drogi zmiótł go kierowca bez uprawnień!

2021-03-05 11:21 Bartosz Wojsa
Pijany 71-latek na hulajnodze mknął przez centrum miasta. Nagle z drogi zmiótł go kierowca bez uprawnień!
Autor: Arc. Policja / Zdjęcie ilustracyjne Pijany 71-latek na hulajnodze mknął przez centrum miasta. Nagle z drogi zmiótł go kierowca bez uprawnień!

W Jaworznie doszło do groźnego wypadku z udziałem 71-letniego mężczyzny, który mknął na hulajnodze przez centrum miasta. Nagle z drogi zmiótł go samochód! Okazało się, że senior poruszający się hulajnogą był pijany, a kierowca osobówki nie miał uprawnień do jeżdżenia pojazdami, bo zostały mu one wcześniej odebrane.

W czwartek, 4 marca, w samym centrum Jaworzna doszło do groźnego wypadku. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że na ul. Kolejowej (wysokość galerii handlowej) w rejonie przejścia dla pieszych doszło do zderzenia samochodu osobowego z mężczyzną, który poruszał się na hulajnodze. - W wyniku tego zdarzenia 71-latek poruszający się na hulajnodze z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala - mówią policjanci. Badanie stanu trzeźwości wykazało seniora 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. - Kierowca osobówki był trzeźwy, ale miał on zatrzymane uprawnienia do kierowania pojazdami - mówią funkcjonariusze. Zgromadzony materiał z wypadków został przekazany do kryminalnych z jaworznickiej komendy, którzy pod nadzorem prokuratury będą wykonywać dalsze czynności w tych sprawach.

Policja przypomina o prawach i obowiązkach rowerzystów
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE