Teatr Zagłębia_Sosnowiec

i

Autor: Teatr Zagłębia

Jest w Sosnowcu rekord frekwencyjny. Prezydent nagrodzi mieszkańców

2019-10-15 19:35

W niedzielnych wyboru frekwencja w kraju wyniosła 61,74 proc. W stolicy Zagłębia Dąbrowskiego była wyższa: 64,03 proc. Wcześniej Arkadiusz Chęciński obiecał, że jeśli będzie pobity rekord z wyborów samorządowych (61,52 proc.), to mieszkańcom Sosnowca będzie to wynagrodzone.

I rekord został pobity „Co to oznacza? Sosnowiec za pół ceny - bonus za frekwencję. Już dzisiaj oferujemy Wam zniżki do Teatr Zagłębia w Sosnowcu, baseny za pół ceny, ślizgawkę itp. Ale to nie koniec... Zapraszamy właścicieli lokali gastronomicznych, usług i firm - w weekend 8-10 listopada robimy Sosnowiec za pół ceny” - ogłosił we wtorek (15 października na swoim facebookowym profilu prezydent Chęciński.


Przypomnijmy, że w wyborach do Sejmu w okręgu nr 32, obejmującym Sosnowiec, Dąbrowę,Górniczą, Jaworzno oraz powiaty będziński i zawierciański, zwyciężyło Prawo i Sprawiedliwość, które do Sejmu wprowadzi czterech posłów: Ewę Malik, Waldemara Andzela, Roberta Warwasa i Danutę Nowicką. Koalicja Obywatelska będzie mieć trzech posłów: Barbarę Dolniak, Wojciecha Saługę i Mateusza Bochenka. W Sejmie zasiądą również przedstawiciele lewicy: Włodzimierz Czarzasty i Rafał Adamczyk. W senackim okręgu nr 77, który obejmuje Sosnowiec i Jaworzno wygrała Joanna Sekuła (KO). Z kolei w okręgu nr 76, obejmującym Dąbrowę Górniczą oraz powiaty będziński i zawierciański, zwyciężyła Beata Małecka-Libera.