Karolina nie odprowadzi synów do szkoły. Zginęła z rąk męża! Chłopcy zostali sami

2021-09-01 9:22
Karolina nie odprowadzi synów do szkoły. Zginęła z rąk męża! Chłopcy zostali sami
Autor: Mat. prywatne Karolina nie odprowadzi synów do szkoły. Zginęła z rąk męża! Chłopcy zostali sami

Karolina W. nie żyje, a Częstochowa, skąd pochodziła 27-latka, wciąż nie może się otrząsnąć po dramatycznych wydarzeniach, jakie rozegrały się tu w ciągu ostatnich dni. Krystian W., mąż kobiety, przyznał się już do jej zabójstwa. Karolina nie odprowadzi synów do szkoły, chłopcy zostali sami. To niewyobrażalna tragedia.

1 września oznacza dla dzieci powrót do szkoły, wiele z nich odprowadzają do placówek rodzice. Dziś chłopców z Częstochowy ani mama, ani tata nie odprowadzą do szkoły. Karolina W. zginęła bowiem z rąk męża, Krystiana W., który przyznał się już do jej zabicia. To niewyobrażalna tragedia, a maluchy, które osierociła mama, muszą zostać objęte jak najlepszą opieką. Dramat, który rozegrał się w Częstochowie, wciąż rozbrzmiewa w głowach mieszkańców. 29-letni Krystian W. był ze swoją żoną 27-letnią Karoliną W. w separacji. Ich małżeństwu się nie układało, wszystko wskazywało na to, że dojdzie do rozwodu. Mężczyzna przyznał się, że motywem zabójstwa, którego dokonał, miały być "nieporozumienia związane z rozpadem małżeństwa". Poniżej znajdziecie szczegóły i dalszą część artykułu.

29-latek usłyszał zarzut zabójstwa, który przedstawiła mu prokuratura we wtorek, 31 sierpnia. Mężczyzna przyznał się do zbrodni i złożył obszerne wyjaśnienia. Zwłoki Karoliny zostały odnalezione w poniedziałek, 30 sierpnia, w polach w powiecie kłobuckim, a konkretnie w jednym z kompleksów leśnych. Śledczy ustalili, że do morderstwa doszło w samochodzie, który był zaparkowany obok domu Karoliny. To tam Krystian W. miał ją udusić, a potem wywieźć ciało do Łobodna. 29-latek trafił już do tymczasowego aresztu na trzy miesiące, grozi mu kara dożywotniego więzienia. Śledczy czekają jeszcze na sekcję zwłok, która ma wykazać, co dokładnie było przyczyną śmierci kobiety.

Sonda
Czy kary za znęcanie się nad bliskimi powinny być wyższe?
Krystian W. zabił swoją żonę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE