Częstochowa: Zaginiona Karolina nie żyje. 27-latka uduszona przez męża?! Szok

2021-08-31 7:07
Częstochowa: Zaginiona Karolina nie żyje. 27-latka uduszona przez męża?! Szok
Autor: Policja Śląska Częstochowa: Zaginiona Karolina nie żyje. 27-latka uduszona przez męża?! Szok

27-letnia Karolina W. z Częstochowy nie żyje. W poszukiwania młodej kobiety było zaangażowanych mnóstwo służb i mieszkańców. Wszyscy jej szukali! Niestety, finał okazał się tragiczny. Znaleziono zwłoki zaginionej. Według nieoficjalnych informacji, Karolinę miał udusić jej własny mąż. Szczegóły zbrodni są wstrząsające.

Policja w Częstochowie prowadziła poszukiwania za zaginioną mieszkanką Częstochowy, która 28 sierpnia wyszła rano z domu i od tamtej pory nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Wczoraj, 30 sierpnia, Policjanci odnaleźli ciało 27-letniej Karoliny W. "Prokuratura Rejonowa Częstochowa-Północ wszczęła śledztwo, które ma wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia", podają śląscy funkcjonariusze. Mieszkanka Częstochowy ostatni raz widziana była w sobotę, około godziny 5.40 w Częstochowie. Tego samego dnia policja przyjęła zgłoszenie o jej zaginięciu. Jak podaje nieoficjalnie RMF FM i portal Klobucka.pl, kobieta miała zostać uduszona przez własnego męża. "Zatrzymano w tej sprawie jej o dwa lata starszego męża Krystiana W., który jest podejrzany o uduszenie Karoliny W. i porzucenie jej zwłok w polach. Kobieta osierociła dwoje dzieci", podaje klobucka.pl.

Sonda
Czy kary za przemoc wobec dzieci powinny być bardziej surowe?
Krystian W. zabił swoją żonę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE