Katowice. Kim jest zatrzymany ws. zabójstwa 11-letniego Sebastiana? Mroczna przeszłość 41-latka!

2021-05-23 21:07
Tragiczny finał poszukiwań 11-letniego Sebastiana
Autor: Śląska Policja Tragiczny finał poszukiwań 11-letniego Sebastiana. Chłopiec nie żyje. Policja zatrzymała 41-letniego mężczyznę.

Nie żyje 11-letni Sebastian z Katowic, poszukiwany w weekend przez śląską policję. Ciało chłopca służby znalazły w niedzielę, 23 maja na terenie Sosnowca. Prawdopodobnie Sebastian został zamordowany. Mundurowi zatrzymali 41-letniego mężczyznę, podejrzanego o dokonanie tego makabrycznego czynu. Doniesienia o przeszłości zatrzymanego przyprawiają o dreszcze! W przeszłości miał być notowany za uprowadzenie nieletniego i rozpowszechnianie treści pedofilskich.

Sebastian, 11-letni chłopiec z Katowic zaginął w sobotę, 22 maja. Nie wrócił on do domu z placu zabaw. Sebastian miał wrócić z podwórka około godz. 19, ale wysłał tajemniczą wiadomość do matki z prośbą o przesunięcie powrotu na godz. 19:30. Matka chłopca zgodziła się na późniejszy powrót. Później Sebastian nie skontaktował się już z rodziną.

Służby rozpoczęły poszukiwania zaginionego dziecka. Kilkadziesiąt godzin później mundurowi dokonali makabrycznego odkrycia na terenie Sosnowca. Ktoś zakopał ciało Sebastiana.

Śląska policja poinformowała, że w sprawie śmierci Sebastian zatrzymała 41-letniego mężczyznę. Jest nim 41-letni Tomasz M. Mężczyzna jest optykiem, ma swój zakład optyczny niedaleko miejsca, gdzie znaleziono ciało Sebastiana.

Policjanci zatrzymali go w niedzielę, 23 maja, w Sosnowcu po godz. 17. Jak informuje RMF FM, mężczyzna przyznał się do uprowadzenia i zabicia 11-latka. Tomasz M. wskazał też miejsce na terenie Sosnowca, gdzie zakopał ciało zaginionego chłopca.

Mundurowi namierzyli 41-latka dzięki zapisom z monitoringu na miejscu, gdzie po raz ostatni widziany był 11-letni Sebastian. Na nagraniach widoczne był samochód mężczyzny. Według informacji RMF FM, 41-letni Tomasz M. był notowany w przeszłości za uprowadzenie nieletniego i rozpowszechnianie treści pedofilskich. Policja i prokuratura wciąż pracują na miejscu tragedii.

Źródło: RMF FM

23-latek, poszukiwany na całym świecie za przestępstwa seksualne, zatrzymany we Wrocławiu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE