Tragiczny finał poszukiwań 11-letniego Sebastiana

i

Autor: SCH 11-letni Sebastian, poszukiwany przez śląską policję, został znaleziony martwy. Policja wyjaśnia okoliczności śmierci chłopca.

Katowice. Tragiczny finał poszukiwań 11-letniego Sebastiana. Chłopiec został zamordowany?

2021-05-23 20:16

Tragiczne informacje przekazała śląska policja. Nie żyje 11-letni Sebastian z Katowic. Mundurowi odnaleźli ciało zaginionego chłopca, który był poszukiwany od sobotniego wieczora. W związku ze śmiercią 11-latka, policjanci zatrzymali 41-letniego mężczyznę, który może być odpowiedzialny za uprowadzenie i zabójstwo dziecka.

W sobotę, 22 maja, zaginął 11-letni Sebastian z Katowic. Chłopiec nie wrócił do domu z placu zabaw. Kontakt z dzieckiem urwał się o godz. 19:00. Sebastian wysłał tajemniczego sms-a do matki z prośbą o przesunięcie powrotu na godz. 19:30. Matka chłopca zgodziła się na późniejszy powrót, który jednak nie nastąpił. Sebastian nie skontaktował się już z rodziną.

Policjanci i strażacy wraz z psami rozpoczęli poszukiwania zaginionego dziecka. Kilkadziesiąt godzin później służby dokonały makabrycznego odkrycia. Mundurowi odnaleźli ciało Sebastiana. Służby zatrzymały też 41-letniego mężczyznę z Sosnowca, który może być odpowiedzialny za zabicie 11-latka. Na miejscu zdarzenia pracuje policja pod nadzorem prokuratura.

- Policjanci z #Katowice zatrzymali 41-latka z #Sosnowiec mężczyzna może być odpowiedzialny za uprowadzenie i zabójstwo 11-letniego Sebastiana. Kryminalni odnaleźli zwłoki chłopca. Na miejscu pracują policyjni śledczy i prokurator - czytamy w treści wpisu śląskiej policji w mediach społecznościowych.

Śledczy zatrzymali 41-letniego mężczyznę. - Już pierwsze czynności doprowadziły śledczych do podejrzenia, że mężczyzna może być odpowiedzialny za uprowadzenie i zabójstwo nastolatka. Niestety, wkrótce kryminalni potwierdzili ten scenariusz, odnajdując w Sosnowcu ukryte ciało chłopca. Na miejscu pracują policyjni technicy i śledczy pod nadzorem prokuratora - poinformowali policjanci, cytowani przez PAP.

Podborze. Dwóch niepełnosprawnych braci mieszka w ruinie. Potrzebują wszystkiego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE