Policja

i

Autor: Radio ESKA

Groźne zdarzenie w Katowicach

Katowice. Potrącenie przy zjeździe z A4 na Osiedle Witosa. Kobieta trafiła do szpitala

2022-11-29 8:37

Groźny wypadek w Katowicach. We wtorek rano na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ulic Witosa i Ossowskiej doszło do potrącenia kobiety. Poszkodowana trafiła do szpitala w ciężkim stanie.

We wtorek, 29 listopada rano na skrzyżowaniu ulic. Witosa i Ossowskiego w Katowicach doszło do potrącenia kobiety. - Kierujący oplem astra 72-letni mężczyzna potrącił 73-letnią kobietę przechodzącą przez pasy. Poszkodowana w ciężkim stanie trafiła do szpitala - powiedziała Agnieszka Żyłka, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Katowicach. Mundurowi prowadzą czynności na miejscu. Technik kryminalistyki sprawdzał, czy w momencie zdarzenia szyba pojazdu była zmrożona, bowiem wskazują na to zdjęcia zamieszczone na profilu 112Katowice Służby Ratunkowe. Jego krew zostanie pobrana do badań na obecność alkoholu. 

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Śmiertelny wypadek na rondzie Reagana
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają