Wypadek w Gliwicach. Kierowca wypadł z kabiny autobusu. Jest nagranie

i

Autor: Policja Gliwice/Dzisiaj w Gliwicach

Wypadek w Gliwicach

Kierowca autobusu miejskiego wypada przez okno i cudem unika śmierci. Nagranie WIDEO mrozi krew w żyłach

Nagranie z wypadku autobusów w Gliwicach mrozi krew w żyłach. Zdarzenie miało miejsce w piątek, 9 grudnia na ul. Tarnogórskiej. Krótko po zderzeniu obu pojazdów kierowca jednego z nich po prostu wypadł z kabiny na jezdnię! Wszystko uchwyciła kamera monitoringu.

Gliwice. Wypadek autobusów na ul. Tarnogórskiej. Szokujące nagranie

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w piątek, 9 grudnia na ul. Tarnogórskiej. Wyjeżdżający z ul. Skowrońskiego 58-letni kierowca autobusu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu autobusowi PKM jadącemu w kierunku Tarnowskich Gór. Doszło do zderzenia. - Oboma pojazdami podróżowało kilkadziesiąt osób. Ratownicy przebadali sześć z nich, jednak ostatecznie jedna, młoda kobieta, trafiła do szpitala. Na szczęście nikomu nie zagraża niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia - informowała Komenda Miejska Policji w Gliwicach.

W sieci pojawiło się nagranie z wypadku, które opublikował profil Dzisiaj w Gliwicach. Widać na nim moment zderzenia autobusów i kierowcę, który wypadł z kabiny krótko po zdarzeniu. Przez kilka sekund mężczyzna dosłownie zwisał z okna pojazdu! Gdy pojazd się zatrzymał, spadł na chodnik. Zobaczcie nagranie poniżej.

Wypadek w Gliwicach. Zobacz zdjęcia

Rodzicu! Wozisz dziecko samochodem?

Posłuchaj eksperta i sprawdź czy dobrze dbasz o jego bezpieczeństwo!

Listen to "Jak dbać o bezpieczeństwo dziecka w aucie? DROGOWSKAZY" on Spreaker.