Strajk Kobiet na placu Wolności

i

Autor: facebook.com/ Strajk Kobiet Wielkopolska

Kierowca miejskiego autobusu zrobił to podczas Strajku Kobiet. Został zwolniony!

2020-12-18 13:08

Podczas protestu kobiet, który w listopadzie odbywał się w Bielsku-Białej, kierowca autobusu MZK miał wyrywać uczestniczkom strajku flagę i próbować taranować samochody. Mężczyzna został zwolniony! Ujawniono też informacje o jego zachowaniu z przeszłości.

Strajk Kobiet w Bielsku-Białej. Kierowca autobusu został zwolniony

Kierowca autobusu MZK w Bielsku-Białej stracił pracę! To pokłosie wydarzeń z 23 listopada, do których doszło podczas protestu zmotoryzowanych w tym mieście. Mężczyzna, jadący autobusem nr 7, miał wyrywać flagę zawieszoną na jednym z samochodów i rzucił ją na ziemię. Protestujący zarzucali mu również, że próbował staranować samochody biorące udział w strajku. "Jedna z uczestniczek protestu złożyła oficjalną skargę do MZK. Kierowca w pisemnym oświadczeniu nie przyznał się do winy, ale jego szefowie sprawdzili zapis z kamer miejskiego monitoringu. Tam widać, jak mężczyzna zrywa flagę i rzuca ją na ziemię", opisuje "Gazeta Wyborcza". Sprawa znalazła swój finał: kierowca otrzymał wypowiedzenie umowy o pracę. Ujawniono też informacje o jego przeszłości, które miały potwierdzić, że już wcześniej dopuszczał się niestosownych zachowań. 

Sonda
Bielsko-Biała. Czy decyzja o zwolnieniu kierowcy autobusu jest słuszna?
Policjant nigdy nie miał prawa jazdy, a od lat jeździł radiowozem. Karał innych za wykroczenia!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE